Skoči na vsebino

Mazda 6 - prevleke sedezev


Guest newbie

Priporočeno sporočilo

Zgleda, da se jih v SLO ne dobi? Ali mogoce kdo pozna kakega izdelovalca?

poklici podjetje AMO iz hrvatinov...ne vem, ce so registrirani kot Amo d.o.o. Hrvatini al Ankaran

 

lp

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse ok;samo pazina stranske airbage !!!!!!!!!!!!!!!!! :huh:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst poznam podjetje POL na Reki. Meni so naredili za 626. Delajo tocno po meri. Veliko izbiro materijalov in dizajnov lahko zbiras. Zjutraj pripeljes in cez 3 ure ga odpeljes. Pa se po ceni so!!!

Do 30.000 za najboljse prevleke.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je pa cudno, da ne dobis usnjenih sedezev za Mazdo6?!

 

Na AutoRentu v N.Gorici so se pa na veliko hvalili, da se da nabavit 5 ali 6 razlicnih tipov usnjenih prevlek za prej imenovan tip avtomobila.

Povprasaj po Mazda distributorjih.

 

LP Lenuh

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reka je malo dalec  <_<  . Kar sem pregledal, nima v programu Mazde  :angry:  . Ostane mi zgleda edino AS Sport iz NG, ki dela tudi "buticno" za posamezne modele. So pa kar drage: 40-50k  :blink:  .

MA KAJ JE DALEC!!! Prides k meni na kavo. Evo predloga. Jst sm jutr na reki. Ce mas cas, pridi na reko, das dele prevleke, v tem casu pa se grema kopat. popoldan pa grema nazaj v slo.!

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

V BTC-ju v LJ je ena majhna trgovinica (ne vem to?no v kateri hali, vem samo, da je v kleti in mislim, da blizu oz. za big bangom) kjer ?ivajo prevleke za avtomobile.

 

Ti nareidjo tudi take, ki so kompatibilne s stranskimi airbag-i.

Mislim da je tam kjer je vhod v BingBang - ko pride? v oddelek z Glsasbeno in video opremo v 1. stuku.

 

Sam ne vem al bodo hotel kej tazga nardit. Moram pa re?, da sem za stari avto imel njihove pa so ble cist OK.

 

Sam pazi vcasih zamenjajo strani deljive klopi- ?e ni pol, pol-

Mazda6 CD120 TE

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.