Skoči na vsebino

ZAHVALA AS AVTOMOBILI SKORN?EK Velenje


KAALman

Priporočeno sporočilo

V temle postu bi se (verjetno v imenu vseh ki smo bili tam) najlep?e zahvalil vsem pri AS Skorn?ek v Velenju, ki so nam omogo?ili in polep?ali prvo sre?anje www.mazda-si.net !

 

Tak prijetno so nas presenetili, da ne najdem besed za zahvalo.

 

?e enkrat najlep?a hvala ! B)

 

Hkrati tudi hvala vsem ki ste se sre?anja udele?ili in kakorkoli prispevali k realizaciji !

 

p/s: za vse skup je itak kriva wildcat ! :D

post-10-1095621334_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako velja z moje strani.

Tako lepega srecanja, si nisem niti predstavljal...res so se potrudili, poskrbeli, da nam niso krulili zelodcki (s pomocjo nekaterih clanov/ic nasega foruma) in, da nas ni dajala zeja.

 

Hrati pa so nam omogocili, da smo se nauzili lepote in zmogljivosti vecine jeklenih konjickov, ki so trenutno na razpolago v sloveniji.

 

Res prav vsem (personalu AS Skorn?ek in clanom foruma), najlepsa hvala za precudovit dan.

 

 

p.s. wildcat je vedno vsega kriva :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HVALA VSEM, POSEBEJ WILDCAT IN OSEBJU AC SKORNSEK!!!

Super avti, super osebje, super clani... skratka super VSE!!!

 

 

 

p.s. itak da je wildcat kriva :)

 

Tukaj lahko pogledate moje SLIKE

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je zelo zal, da se nisem mogel udeleziti... ampak je bilo tako lepo vreme, da smo se v soboto zvecer s familijo odlocili, da gremo malo rit razmigat v hribe... Ko je bilo pa letos tako malo vikendov z lepim vremenom... :rolleyes:

 

Pa kdaj drugic...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz lahko re?em le hvala za vse skupaj,vsem ki so bili tam in poskrbeli,da smo se imeli super;tak kot ste online fajn ste tudi v RL. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D

Velika zahvala tudi z moje strani. Pohvalil bi wildcat za idejo in organizacijo ter ekipo AS skorn?ek za izvedbo. :D:D:D

 

:D:D:D Seveda se morm se enkrat zahvalit Denisu za dolgo pricakovano voznjo... sej naslednjic pa upam da mi bos pokazu se kak ovinek ne sam avtocesto :P:P:P

 

Pa pohvalil bi tut Filipa ki je ful faca in je vseskuz drzal vzdusje...tip je res car. :D Mal mi je blo butast ko sm biu ceu skozlan se od sobote :(

 

In seveda zahvala tud kaalmanu za voznjo z V6 :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bom bolj kratek in bom AS SKORN?EK napisala samo Hvala !! resni?no so se potrudili kar se organizacije in vsega kar spada poleg . Lepo pa je tudi bilo ker se nas je toliko udele?ilo, ra?unam da nas bo naslednje sre?anje ?e ve?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.