Skoči na vsebino

Slikce iz sre?anj in va?ih mazd


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

Nekaj te?ejo pogovori da bi naredili koledar forumskih Mazd za leto 2007 in zato bi prosil da kdor bi rad videl da je njegov avto zravn naj po?lje slike svoje mazde ali iz kak?nih sre?anj na marko@mazda-si.net ali pa bli?nice v to temo ?e so ?e kje objavljene. In samo bli?nice ne da bodo prikazane.

 

Morajo pa biti vse v Hi-Res oz. v originalni velikosti kot ste jih slikali, ni? pomanj?ane in ni va?no kak?ne so, samo da so :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ?e se bo nabralo dovolj primernih slikc bi ?li v izdelavo, ker druga?e je bolje da naredimo za drugo leto :D

 

 

Imel sem idejo da bi se dobili in poslikali, samo za to je sedaj prepozno. Bi morali pa priti vsaj 2 avta od vsakega modela, tudi GTR in RX-7. Tako da bi tekom tega leta posku?ali narediti na sre?anjih kak?ne spodobne slikce in se za drugo leto naredi tako kot je treba :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ?e se bo nabralo dovolj primernih slikc bi ?li v izdelavo, ker druga?e je bolje da naredimo za drugo leto :D

Imel sem idejo da bi se dobili in poslikali, samo za to je sedaj prepozno. Bi morali pa priti vsaj 2 avta od vsakega modela, tudi GTR in RX-7. Tako da bi tekom tega leta posku?ali narediti na sre?anjih kak?ne spodobne slikce in se za drugo leto naredi tako kot je treba :D

 

Bo pa v roku mseca ali prej(?e bo ?as) na mojem server?ku, web photo galerija, kjer bi lahko vsak "foruma?" nalo?il slike, za katere bi potem glasovali. Tiste slike ki bod imele najve? glasov bodo na koledarju za drugo leto. Kak?na se vam zdi ideja ??

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no takole sem si jaz zamislil :D

 

nebi bil samo en avto na sliki za en mesec :D

 

recimo za?nemo z BG jkam in drugimi starej?imi mazdami in napis nad sliko ali kje drugej Old School

 

potem recimo 121 mx-3 mx-6 ..... Moderen dizajn v 90's

 

vse gen. MX-5 pa Zoom Zoom feling

 

potem recimo 2, 3, 6 New age

 

pa RX in rotary powered

 

itd

 

 

Nekaj takega no :D

 

 

Symon tvoj avto spada zravn, vse mazde morajo biti gor :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem recimo 121 mx-3 mx-6 ..... Moderen dizajn v 90's

 

TU PA SE PA SYMOON potegne za 323 Fke BA in jih vstavi noter med 90imi in MX-5kami, in mogo?e spotoma ?e kak?no Cko. :D

 

vse gen. MX-5 pa Zoom Zoom feling

 

Symon tvoj avto spada zravn, vse mazde morajo biti gor :D

 

Sem popravil tvojo izjavo. :bravo: Pozabil si namre? na nesmrtno in evergreen obliko 323 BA F ;) Aja in C, za katerega sem ?e povedal, da ko sem jo kupil, sem dobil vpra?anje koliko ta avto stane nov, ker je mislila, da se ?e vedno prodaja. :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no takole sem si jaz zamislil :D

 

nebi bil samo en avto na sliki za en mesec :D

 

recimo za?nemo z BG jkam in drugimi starej?imi mazdami in napis nad sliko ali kje drugej Old School

 

potem recimo 121 mx-3 mx-6 ..... Moderen dizajn v 90's

 

vse gen. MX-5 pa Zoom Zoom feling

 

potem recimo 2, 3, 6 New age

 

pa RX in rotary powered

 

itd

Nekaj takega no :D

Symon tvoj avto spada zravn, vse mazde morajo biti gor :D

 

a pride 6-ka sploh ?e letos na vrsto? v dobri veri sm mislna, da nekje v juliju oz. v avgustu
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pride 6-ka sploh ?e letos na vrsto? v dobri veri sm mislna, da nekje v juliju oz. v avgustu

 

 

mal razlo?i :D

 

tist je bilo samo tko okvirno kako bi izgledalo.

 

o takole sem si jaz zamislil biggrin.gif

 

nebi bil samo en avto na sliki za en mesec biggrin.gif

 

recimo za?nemo z BG jkam in drugimi starej?imi mazdami in napis nad sliko ali kje drugej Old School

 

potem recimo 121 mx-3 mx-6 ..... Moderen dizajn v 90's

 

vse gen. MX-5 pa Zoom Zoom feling

 

potem recimo 2, 3, 6 New age

 

pa RX in rotary powered

 

itd

Nekaj takega no biggrin.gif

Symon tvoj avto spada zravn, vse mazde morajo biti gor biggrin.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal razlo?i :D

 

tist je bilo samo tko okvirno kako bi izgledalo.

 

januar 2007 je ?e skoraj mimo, februar ... verjetno tudi ?e ni? ne bo, z marcem - s trobenticami se zadeva pri?ne, ?eprav pri nas ?e cvetijo...

zdej pa res...

?e se zadeve resno loti?, je treba postoriti eno leto prej, nato pa primerjati s posameznimi meseci v letu; se pravi, letos slika?, drugo leto ima? koledar z ali brez ...

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja to :D

 

sej je zadeva prestavljena ?e nisi opazila :D

 

zdej je potrebno samo ?ez leto ?im ve? slikat in snemat, da bo uspe?no leto 2007 :ouje:

pa zadevo smo ?e konec novembra v mislih samo ni pri?lo do realizacije

 

Lahko bi na naslednjem sre?anju mel en fotoshooting?Tko da kdor ne pride si bo samn kriv mogo?e bomo imeli rekordno udele?bo ne pa samo redne :bravo: :whatever:Pa magar v Celju da ne bo kak?nih zamer in sitnosti glede km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.