Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

men je tut prej?n lastnik reku da ga ne bom spravu nad 9.5 l/100km

zdej ga mam na 11.6 l/100km :P

 

 

mah ja saj jaz tud zaj dvomim da ma borut nevem kok tezko nogo da je ni mogu nniti cez11l spravt jaz pa mam ze 2c kestelno mocno cez 11l!! :ne vem: :ne vem:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kon?no mi je jasn zakaj je njemu pila 8.6 l/100km

(kar mi sploh ni logike za 2.5 v6 DOHC 24v)

s tempomatom se je drajsal okol

 

aja... mal off-topic ka pa felge... :P

 

 

jah pol pa zakon ce mas tempomat se ti si ga nasteli pa bo!!! :D

 

aja felge ves kako je bo terba prej se mal solate poflancat ne recem ful se mi dopadejo tko da ce proidm zele nekak do dnara ki ga ti zelis za njih jih 100% uzamem!!! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej se ti jih lahko spustim ?e najman do 80000sit da ti mal olaj?am

kr me ful matra za dnar

 

jah ne saj to mi ni zaj neki poterben ti stoj za svojo ceno pac tako sem navajen ce mi en rece 100 je 100 ne pa 80

 

oki? :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej uredu sam gre se mi za to da se jih ?im prej znebim

 

 

saj to pa razumem sem mev ze parkrat tak primer da neki ni slo pa ni slo ko pa se je koncno losas te pa se ene pet komadov poklice pa rece da so hotl za 100% kupt!!! :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No naredta biznis pol ?imprej okol teh feltn, upam da bodo lepo pasale gor, men sicer niso nevemkva, ampak sej vemo kako smo jz pa moji ?rni 3je kraki u ?lahti! <_<B)

 

 

ah ti si tako al tako cuden!! :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh delam ?e cev dan kr orng, pol pa mam ?e cca. 3 nadure, se prav bo dnarja k pe?ka :P

 

Dans zaklu?m ?ele ob 19h, oz. do tkt si bom pisu, kdaj pa grem je pa skrivnost! :danzoman:

 

Kje se skriva mazdohist, nujno ga morm dobit! :ne vem:

 

Ker morva nardit plan za atentat na Zelca in to ?e v soboto, tko da je treba ?e pred tem nardit orng plan! :ouje::hohoho:

 

Mogo?e nekterih konov nava ?ist ubila, sam uspavala, pa da jih pol med sabo razdeliva in dalje futrava! :ljubezen::danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh delam ?e cev dan kr orng, pol pa mam ?e cca. 3 nadure, se prav bo dnarja k pe?ka :P

 

Dans zaklu?m ?ele ob 19h, oz. do tkt si bom pisu, kdaj pa grem je pa skrivnost! :danzoman:

 

Kje se skriva mazdohist, nujno ga morm dobit! :ne vem:

 

Ker morva nardit plan za atentat na Zelca in to ?e v soboto, tko da je treba ?e pred tem nardit orng plan! :ouje::hohoho:

 

Mogo?e nekterih konov nava ?ist ubila, sam uspavala, pa da jih pol med sabo razdeliva in dalje futrava! :ljubezen::danzoman:

 

Vidva sam probita k bom imel dva bodyguarda s sabo. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker morva nardit plan za atentat na Zelca in to ?e v soboto, tko da je treba ?e pred tem nardit orng plan! :ouje::hohoho:

 

Mogo?e nekterih konov nava ?ist ubila, sam uspavala, pa da jih pol med sabo razdeliva in dalje futrava! :ljubezen::danzoman:

 

 

ni pene ti vzami njegov motor jaz tvojega on pa dobi mojega!!!!

 

pa bo koza cela volk pa sit!!! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist, ti bi mogu bit politik, pa bi blo vse u najlep?mu redu! :danzoman:

 

Pa ?e si ?e baraba, je fajn da si to kar si - po?tena baraba! :P:hohoho:

 

 

zalis me ker mi govoris da sem baraba!

jaz sem posten odgovoren natancen zanesljiv...

 

 

jah ves da nisi edini ki je reku da sem doober za politika sam ne hvala me dnar ne zanima!!! :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alooo, ke se skriva dec?

 

U?eri sva mela z mazdurino bojni posvet oz. okroglo mizo, ona mi je postavla svoje pogoje, jz sm ji pa tut povedu tasvoje! :danzoman:

 

Zmenla sva se da se jo bo od zdej naprej vsake tolko sam ?e prbil do konca, glavnina vo?nje pa bo normalna, ker v nasprotnem primeru mi je oblubla, da me bodo popravila tok ko?tala, da bom biv skoz brez fedra in se mi nikakor ne bo iz?lo! :ne vem:

 

Skratka postavla mi je ultimat in zdej morm upo?tevat, kar sva se dogovorla! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej maher, dej ti en dam men dostav tiste matice do hi?e, dej jih magar na oknsko polico od gar?nga okna, itak jih nav mben vzev, pa jih jz zmontiram, teb pa pol une tvoje specjalne prnesm, pa bo a ne! :bravo:

 

A si vidu mojo novo avatar slikco - pi?e da je tole black widow! ?zmeden?:P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.