Skoči na vsebino

Mazda spet no.1


MAZDA MX3

Priporočeno sporočilo

Na TV kanalu D-max so imeli test Mazdo6 MPS in Opel Vectro OPC....Po vpra?anju kvalitete,cene,izgleda,podvozja,motorja in voznih svojstev je MAZDA SPET ZMAGALA...Vectra je zmagala edino kot avto bolj narejen za dru?ino...To govori vse kaj in kake se so MAZDE... do ponovnog tipkanja pa-pa... MAZDA FOREVER,AND EVER,AND EVER... :mi pijemoo: :vino::ouje::bravo::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je zato ker Clarkson res nima ob?utka za obliko avtomobilov. Njemu je va?no da rohni vse ostalo je pa rubbish

 

Vektra OPC je pa res kr neki - avto za amerikance, ki jim je va?no da gre dobro naravnost - ko jebe ovinke :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe sm gledu ta test, in mi je biu najve?ji smeh k je vozu opla (ki je biu sicer najihtrej?i) in ho?e zavit, avto pa kr naravnost! :hohoho: Take komedije od avta pa ?e doug ne :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni drugega kot da napi?em...........ODLI?NO!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem,kaj sploh ?e testirajo,se tak ?e naprej ve,ker avtek je tabulj?i! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa ve? da je ?e nimam v gara?i, karavana dizla vektre namre??! :ne vem: <_<

 

 

mas premajhno garazo!!!!

 

sam ne vem od kdaj mas ti ze mazdo za opla pa da preberes namest mx5 vectra!!!!

 

aja pa se kaj so ti u prometno napisal karavan namest cabrio? <_<:P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je zmagovalec enega od najve?jih istra?ivanj(ne vem kak se pravilno pi?e) pouzdanosti avtomobilov...Organizator Warranty Direct,tvrdi kako je to najveće istra?ivanje dosad...v njemu je obuhvaćeno 450 000 avtomobilov starih med 3 in 9 let...prema tim podacima,na vi?e od 92% Mazdi nije prijavljen nikakav mehani?ki kvar...To pove vse! Peugeot-13.mesto,Opel-19.,Mercedes-20.,Narodni avto-23.... MAZDA ZOOM-ZOOM :bravo: :mi pijemoo: :rispekt::vesel::cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.