Skoči na vsebino

Klju?avnica vrat


Priporočeno sporočilo

Evo, ko nekaj za?ne srat na avtu potem ?e kak?no te?avico najde?. V glavnem, problem je ker so verjetno klju?avnice zabasane s svinjarijo. -pa? glede na to da je daljinsko centralo se klju? bol mal vtika v vrata :) Voznikova vrata ?e od kar imam avto ne morem odkleniti na klju?, sopotnikova so ?la do v?eraj ko sem probal na klju? zakleniti avto (?e dobro da je blo tolk ?troma v avtu da je dalinc svoje naredu in da se je tudi zjutraj vse odklenilo in izklopil alarm).

V glavnem zanima me s katerim ?istilom se da to spucat (verjetno kak?en razma??evalec)...WD ne dela tko da ?e ima kdo kak?no idejo oz. ?e je kdo ?e ta problem re?eval naj kar napi?e.

?e tolele...s katerim sprejem,mastjo oz. ?emerkoli je najbolje namazati vodila za spust in dvig ?ip?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WD sem probal ?e na voznikovih vratih pa ni ?lo. Hmm...od ?esa bi pa lahko ble razletene ?e se jih noben niti dotika ne? Prej mislm da je kej zarustan in zasvinjan. Aja pa da se ne bo kdo spomnu da naj jih vn vr?em pa lukne pokitam :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa da se ne bo kdo spomnu da naj jih vn vr?em pa lukne pokitam :hohoho:

 

Naredi? to in ni ve? problemov z klju?avnicami. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega za tista vodila za ?ipe in nasploh za gumice raznorazne ponavat priporo?ajo silikonski sprej! :bravo:

 

Stekla in raznorazne gumice niso klu?avnica vrat.Klju?avnica je ponavadi aluminij in medeninasti list, ki za?tekajo ali pa se zatikajo.Zato je najbol?e, ?e vzame? kar wd in najprej zlaufa? klju? not in ven, (tako kot kaj drugega pri ?enskah :D ), pa ?ele potem poskusi? obra?at klju? levo desno.Pa ni?esar ne delaj na silo, ker bo? lahko naredu kako sra..., pa ?e z kakim rezervnim klju?em tudi nared to, ker je lahko klju? obrabljen in ima? ?e zaradi tega te?ave.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se ti?e klu?avnic bom iz svojih izku?en povedal takole!!!

 

Pri prej?nem avtu imel take probleme,pa sm mazal ?prical z vsem podobnim kar ma?e ra?ira itd.

Pa je delalo nekaj ?asa pa spet ni delal!!!

 

Pol sm pa komplet klu?avnico od?ravfal razdru in pobrisil rjo in namazal z mastjo in nism imel ve? problema!!

(v kolikor je rja problem in svinarija!!!)

 

Kar se pa ?ip ti?e je pa tko!!!

Vodila so ponavad dost namazana problem pa je v ZAJLI ki je v ovoju znotraj vrat!!

Tam se mast posu?i ali je zmanka in zajla gre na suho!!!!

Najbol je fajn na?pricat s teko?o mastjo to zajlo ?e pride? kako zraven!!!

Vodila pa niso tak problem!!!

 

bom pa js to moral pri sebi na sovoznikovih vratih nardit!!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te probleme sm tut sam imel - klu? na voznikovih vratih sem lahko vtaknu not, sam zavrtet se ga ni dal...

najprej sm probu na?pricat z unim silikonskim sprejem - ni blo n? bol?...

pol sm pa vzel mast, jo namazu na klju?, klju? vtaknu not v klju?avnico in to parkrat ponovu, zdej pa dela ko nova :D (edino sranje je k ma? pol klu? mal masten ko odklepa?, zaklepa?...)

 

vodila za ?ipe sm se pa danes spravu gledat ker komaj gor spravim ?ipe...vzel dol tapeto, pol sem od?raufu ?ipo iz vodil in jo tut vn vzel...vodila sem spet namazu z mastjo in vse nazaj vkup dal...mal razlike se pozna - ni treba ve? z roko prijemat ?ip pa gor vle?t :D so pa namre? na ?trom ?ipe...

 

uglavnem mast v roko pa udri po siromaku ;)

 

lp

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 let kasneje...
Pozdravljeni,

 

 

 

 

prodam NOVI-set avto klju?avnice za MAZDA 3 F, 1.4.

 

 

Vsebuje dve klju?avnici in dva klju?a.

 

 

Naro?eno iz Nem?ije. Zraven prilagam originalni ra?un.

 

 

 

 

 

Lep pozdrav

 

 

 

Popravljeno od mazda 3vo
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.