Skoči na vsebino

Policaji me imajo radi?


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 92
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kukr kdaj, v?asih v eni no?i 2X, v?asih 6X v 3h urah, v?asih tud 3 leta ne. Samo povpre?je je pa ql.

 

 

PS. Mopeda ne ?tejem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Name so pa polcaji precej bolj gorki kokr sem jz na njih! :D

 

Z aktualnim vozom me sicer ?e niso hkraj postavl, medtem ko s prej?njo ma?inko sm biv njihov redni gost, pa tut ?e zdej neki pla?ujem na obroke glede nekega man?ega prekr?ka (65 ?ez ?omdale neke za?etk maja, kazn 40 smukov oz. 30 + 9.500) :(

 

O?itno majo radi nizke rde?e hrupne avte, ki so na meji legalnosti, no sicer pa me niti mav ne mika kaka debata s kapslni glede mojga mikserja, ki mu homologacije niso najmo?nej?a stran, sam bje je itak vse original, tko mi je vsaj reku prej?n lastnik! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( zal sem kolko tolko kar redna stranka policijskih kontrol,vendar pac zadnje case samo dokumenti pa homolomo cejo videt(ze dolgo nosem pihal :ne vem: )in gremo naprej,samo pijem res ne vec ko vozim max.tri pive cez dan,hitrost je pac moja slaba sran,ker glede omejitev tak nebi rabli avtov ampak je dober moped cist vredi ki leti 60kmh,pac ce se vozim se cem vsaj pelat 90kmh zato pa je avto,ker drugace sploh ne vem zakaj jih delajo pa se to so zmerom bolj mocnejse,zakon pa pravi zmerom bolj pocasi tako da to ne gre skup.

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,pri meni je v?asih tudi po 2 leti mir.... :bravo: Pol pa recimo,da 2x v kakih 2 mescih,pol pa spet dolgo dolgo ni?,pa tak..... :whatever: Skratka,nimam preve? problemov z njimi! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Sloveniji me ?e nkol niso ustavl. Edin na hrva?kem enkrat. Mam sre?o :bravo:

Do zdj pla?ane dve kazni: zadaj nepripet:polovi?ka 10K, nepravilno parkiranje:polovi?ka 5K.

To je use v 2 letih in ?e nekaj. Pa ?e to sm jih preve? dau :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat na dve leti.

 

U bistvu prvic in drugic so me ustavli v dveh dneh. Prvic zaradi luci, drugic pa pazite to, sem izzsilil policaja. Jeba sluzben avto je kuhal sred krizisca, je blo vse v rdecem pa sem se hotu cimprej vn spokat in ko sem pogledal je bil polcaj se ka delc, ampak mislim da on ni sel unih 60 tam.

 

Drugic so me pa glih zdej usrtavli pa zato ker sem sel cez rumeno. Polcaj je vidu rdeco :whatever: . Hec pa je blo da sem glih takrat poslusal po radiju kak se je folk hvalil, da so pihal in bli pijani prehitro vozil pa so jih policaji sputil naprej.

 

Prvic je blo vse skup za 40k, drugic pa 250?...

 

Sm pa dokaj alergicen na pijane voznike, jest bi policajem dal zegen da dajo par vzgojnih s pendrekom ce je pijan za volanom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah pol mi pa povej zakaj sem sumljiv??? :blink:

 

Nimam pojma. K sm jst meu ponyja me let pa pou niso ustavl, sm ga prodau naprej in 2 min po tistem k se je odpelju s ponyjem sm vidu da ga je ustavu polcaj. Eni mamo sre?o drugi pa ne. Od ?esa je to odvisn nimam pojma :ne vem:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz, hvala bogu, s policaji nimam pogostih sre?anj. Se pa spomnim enega dogodka izpred cca. 15 let, ko so me ustavili na Hrva?kem, kak?ne 3 km pred Novigradom. Tole spada sicer bolj v "ta sme?no" rubriko, ampak vseeno.

 

Greva z drago, takrat ?e s ?kodo na morje. Jaz seveda "frajer" in vozim z meglenkami sredi belega, zelo son?nega dneva, pa ?ipe odprte, pa muska na glas... Ustavi me :policaj:, pa ho?e prometno, pa vozni?ko, na koncu pa le izka?lja, da vozim z meglenkami in, da je kazen toliko in toliko. Jaz ga gledam in za?nem cvilt, ?e se lahko kako druga? zmeniva, da to res ni ni? tako groznega, me drugi bolj?e vidijo in bla, bla, bla, pa mi tip?ek re?e: "Slu?aj, jer ti zna? koliko ima sada stepeni ovdje vani?" Pa ga jaz zaboden gledam in mi ni ni? jasn. Pa tip?ek nadaljuje. "Ima 35 u sjeni!". Pa jaz njemu: "Da, i???". Pa on meni: "Zna? li ti ?ta imamo mi u policijskoj stanici?". Pa ga ?e bolj zabodeno gledam, kaj on sedaj misli. Pa on nadaljuje: "U policijskoj stanici imamo klimu i samo mi jo? jedan fali, da ga zaustavim i mogu otić u hladovinu!" Jaz pa nisem mogel biti tiho in sem mu zabrusil: "Zna?i vi policajci ovdje u Hrvatskoj radite na normu? Jao, pa gdje ste vi pali...". Pol je pa ?ist znoru, mi skor avto okol obrnu, potem pa je le povedal koliko mu moram pla?ati. Ker sva komaj pri?la na morje, seveda nisva imela ni?esar drugega kot marke, pa ga vpra?am koliko je to u DEM. Pa je ?e enkrat ven padel in rekel: "Pa na ?ta ti ja li?im, na mjenja?nicu?" Pol sem mu moral pa potni list pustit, se zapeljat v Novigrad, zamenjat DEM in se vrnit k njemu. Ampak sem bil ?leht in sem po menjalnici zavil ?e na sladoled in se prav po?asi odpeljal nazaj k :policaj:. ?vical je kot konj, pa nisem mogel biti tiho in sem mu rekel: "Jel vruće, a?", potem sem pla?al in ?el. Danes tega seveda ne bi ve? naredil, konec koncev kaj pa sem glumil frajerja z meglenkami... Ko si mulc, si pa? mulc... sramezljiv

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist, pol sva si zgleda glih tprava 2 izmenjala vozove, da bodo polcaji ?e naprej gorki na oba voza in prav tako ?oferja! :danzoman:<_<

 

 

aha!!! zadnc ko sm su na bled me pocjo stran pa so mi skor hotl natrpit da sm voz spizdu pa bl mu govorim da sm ga kupu on bl svoje naziga na konc je pa vidu da je popusiv pa le da gmah!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahhh... jaz nimam sre?e s temi plavimi..... No je res da ne pla?am vsaki?.... ampak vsavijo in pihat mi dajo pa vedno... je pa zanimivo da je vedno 0,0... oziroma 2krat se mi je zgodilo da sem mel nekaj malega ker sem pir?ek spil.... ampak ni blo drame....

 

 

Je pa leto?nje leto rekordno... kazni kazni kazni!!! :angry:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahhh... jaz nimam sre?e s temi plavimi..... No je res da ne pla?am vsaki?.... ampak vsavijo in pihat mi dajo pa vedno... je pa zanimivo da je vedno 0,0... oziroma 2krat se mi je zgodilo da sem mel nekaj malega ker sem pir?ek spil.... ampak ni blo drame....

Je pa leto?nje leto rekordno... kazni kazni kazni!!! :angry:

 

Kako naj se ti oddol?im ? sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.