Skoči na vsebino

Hrvati-Slovenci-EU


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tsh... politika je ku*ba !

 

tule je ne bomo zraven me?ali... :)

 

?al mi je da smo tako nastrojeni eni proti drugim...

tak?no po?etje nima smisla...

 

btw: kaj pomeni ta ikona ??? :whatever: zakaj gre tista ?apa tam gori doli ? a uni smajli drka ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam se namena prepirat in igrat nacionalista, samo sem pa hotel pokzat kaj si oni mislijo o nas in da nismo samo taki.

Don pa brez zamere,men so hrvati ?ist ql, sploh tisti ki jih poznam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak je stvar do posameznika. Jst sm se aklimatiziral v sloveniji in tudi kaki slovenec na hrvaskem. Nacionalistov in skrajnezjev je povsod. Tako tu, kot na hrvaskem in vsaki drugi drzavi.

Moram pa povedat par dejstev:

Kar se tice hrvatov je res da so ponosni na to republiko hrvasko, na kulturo in tradicijo katera presega vse ostale v teh koncih, na morje in prelepo Dalmacijo. Ne marajo slovencev, zato ker jim je tudjman v glave zabil HRVASKO, SAMO HRVASKO! in ne razumejo pomen pirana, lj banke in ostalega. Na hrvaskem je nazalost nacionalizem premocen. Zadostni so sami sebi, ne marajo nobenega. Samo kar je hrvasko, je dobro. Tudi na slovence so ljubosumni, ker SMO toliko napredovali, ker SMO v EU, ker IMAMO razvito gospodarstvo, boljsi standard, boljse avte, ker NAS po svetu bolj marajo, ker NISMO imeli Tudjmana in vojne tako kot oni.

Po drugi strani pa slovenci ne maramo hrvate zaradi njihovega obnasanja, pirana, morja in otokov. Zaradi ne dobrih sosedskih odnosov. Zato ker ne dajo pot na odprto morje, zaradi ERC. A le malokdo ve zakaj! Za enkrat hrvaska meji po morski meji z Italijo, v primeru da se sloveniji odpre pot, ta meja se zgubi in to je poglavitni razlog tega prblema. Ce tega nebi bilo, mislim da hrvati nebi komplicirali. Tisto z podobnikom lahko komentiram, le tako, da so vsi ENAKO krivi. Podobnik je pretiraval po eni srani, hrvati pa po drugi.

 

In kaj naj vam Don se rece.

Imam rad Slovenijo v kateri zivim. Dala mi je solanje, bivanje, drzvljanstvo EU, lepo prezivljenih 7 let. A hrvaska? Le to da sm tam rojen, da rad pridem na morje, da imam sobo z pogledom na otoke. A po drugi strani, odvzela mi je oceta in sestro. Delata v tujini, v sloveniji, ker jim hrvaska ni dala sluzbe. SLOVENIJA JIM JE! In koga naj bolj maram? Komu naj se zahvaljujem, Kje naj ostanem, zivim in delam!? Odgovor poznate: S L O V E N I J A ! In tako je, in tako bo. Ponosen na Dalmacijo in lepo obalo, na moj rojsni Split, na lepo Reko. Do konca zivljenja zvest SLOVENIJI in se bolj ponosen SLOVENEC!!!

(upam da me takega sprejmete)

 

LP Filip!

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej kako je mozno ti si tuki 7 let pa mas drzavljanstvo, jaz pa skor 10 pa komaj sem stalno bivanje dobu?

 

 

zamejc. slovenske korenine!

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.