Skoči na vsebino

Mazda 6 navigacija


PeGo

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

jaz sem iz obale...dvd-ji bodo pripravljeni do vikenda, ker je se kar nekaj dela. v bistvu moram nadgradit software da bo bral dvd-je od landroverja in pol bo delala tudi slovenija...upam da mi bo uspelo

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tule je prakti?no identi?na tema, Batko pa zgleda pravi obvlada?; :bravo:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5870&st=160

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem iz obale...dvd-ji bodo pripravljeni do vikenda, ker je se kar nekaj dela. v bistvu moram nadgradit software da bo bral dvd-je od landroverja in pol bo delala tudi slovenija...upam da mi bo uspelo

 

Da nua? kolono starih mazd fasal na obalo. Pa vsak bo mel gajbo not zate potamalem :punk:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvd za vzhodno evropo dela samo na ?estkah od 2006 letnika naprej, ko so pre?li iz Panasonic sistema na Denso. Za starej?e letnike pa lahko zrihtam dvd z zahodno evropo iz leta 2008. ?e ima kdo ?estko letnik 2006 z original navigacijo "ni touchscreen" mu lahko zrihtam dvd z vzhodno evropo.

 

Pa ?e razlika v dvd enotah:

PANASONIC letnik 2002 do 2005

post-6180-1332272146_thumb.jpg

 

DENSO od letnika 2005 do 2007

post-6180-1332272238_thumb.jpg

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kar razlika ja, po pravic povedan pri tejle moji (2003) ne vem niti kje se DVD enota odpre (ni neka logi?na varjanta odpiranja, kokr sem gledu). :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kar razlika ja, po pravic povedan pri tejle moji (2003) ne vem niti kje se DVD enota odpre (ni neka logi?na varjanta odpiranja, kokr sem gledu). :blush:

 

Odpre? predal, in na dvd enoti potegne? vratca navzdol, tako da vidi? notri re?o za vstaviti dvd in eject gumb.

Kaj bo? pri?u kaj na obalo da ti dam obljubljeni DVD?

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit, te kontaktiram ko bom na poti. Zanimivo je to, da mi ga je v bistvu dal ?e uporabnik Mokster, pa ga je na? majstr Simon nekje v svoji delavnici zalo?il tako da ga ?e zmeri nimam, ampak se ne sekiram dosti (va?no da imam novo sklopko), hehe. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit, te kontaktiram ko bom na poti. Zanimivo je to, da mi ga je v bistvu dal ?e uporabnik Mokster, pa ga je na? majstr Simon nekje v svoji delavnici zalo?il tako da ga ?e zmeri nimam, ampak se ne sekiram dosti (va?no da imam novo sklopko), hehe. :blush:

 

Nesl so ga po ?tengah gor levo na mizico. Pi?e pa gor navi 2001 :hudicek: . Ni bil pa Pelko ampak 2 modela k sta tam
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, iskal smo k zmaji, pa nismo na?li, ga bom ju3 mal potipal, ?e je kak?na najdba znotraj delavnice. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.