Skoči na vsebino

MP3 za Mazdo 6


Alex

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 94
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 3 tedne kasneje...

Eni imamo original CD/MP3 player :D

In mi je enostavno vsec; speces po mapah in poslusas po mapah. Bere tudi CD-RW je, tako da jest imam samo vec ali manj samo en CD v avtu. In ce imas urejene ID3v1/v2 podatke, jih lahko tudi beres.

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Eni imamo original CD/MP3 player :D

In mi je enostavno vsec; speces po mapah in poslusas po mapah. Bere tudi CD-RW je, tako da jest imam samo vec ali manj samo en CD v avtu. In ce imas urejene ID3v1/v2 podatke, jih lahko tudi beres.

 

kje si nabavil, kdo ti je montiral, koliko stane -

skratka malo bolj opi?i in poslikaj

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa kon?no lahko poro?am o tistem Audiolinku! Skratka, cela ?torija je bila taka :

Najprej sem kar nekaj ?asa ?akal na tisto kodo od Paypal-a. Ko je koda pri?la, sem lahko preko E-baya skozi njihove obrazce naro?il ta Audiolink. In ga seveda tudi pla?al preko Pay-pala.

Naslednji dan me je v mailu ?akalo presene?enje v obliki potrdila o prejetem pla?ilu (od prodajalca) in tudi prijazno opozorilo 'da za Slovenijo je pa po?tnina dra?ja' , ?eprav naj bi imali splo?no tarifo za dostavo po celem svetu. Dodatno naj bi nakazal (poleg samega Audiolinka - 75? in splo?ne dostavne tarife 40?) ?e 16? za dostavo v Slovenijo.

Takrat sem ?e poslu?al tisto 'saj sem ti rekla...., pa kje si ?e to vidu, da kar enemu po?ilja? denar ... itd..,' tako kot to znajo bolj?e polovice. <_< Prisotne izvzete. :D

Vmes sva se pa ?e dogovarjala z Jimmijem, da bi skupaj nabavila 2 komada. Poslal sem msg prodajalcu, koliko bi bila cena za dva komada + dostava v Slo, ampak od njega ni bilo ve? ne duha ne sluha. :(

In potem spet tuhtanje. :policaj: In potem sem se odlo?il po teoriji 'bika in ?trika'. Poslal sem lepo mojstru preko pay-pala ?e dodatnih 16? za njegov trud. In potem ?akanje. Naslednji delovni dan dobim od prodajalca msg, da je dodatno pla?ilo prejeto in da bo Avdiolink poslan takoj naslednji dan.

Ker so bili vmes prvomajski prazniki, se je zadeva zavlekla do 3.maja, ko sem ta link dobil. ?e isti dan sem ?el do Primo?a zraven Game in ga fehtal za monta?o. Link je zmontiral in glej zlomka :blink: ne dela!

In jasno spet bolj?a polovica s pripombami. Prisotne.... :D

Ponovno sem poslal msg prodajalcu, da stvar ne dela. On mi je pa naslednji dan poslal neka navodila (tipa drobni tisk) v smislu, da nekatere mazde letnika 2003 do 2005 linka ne razpoznajo in je potrebno v tem primeru naredit en mosti?ek v radiu. Drug del navodil se je nana?al na formatiranje in vzpostavitev pravilnih oznak map na USB-ju ali kartici (CD01 do CD10).

Ponovno sem prosil Primo?a ?e lahko ?e enkrat probamo in je potem ?e enkrat zmontiral Avdiolink. Zadeva spet ni delala, tako da je ostala samo ?e opcija mosti?ka v radiu. Metoda 'Bik-?trik' ponovno.

In kon?no monta?a vsega nazaj v avto in testiranje zadeve. Stvar je kon?no ?pilala tako kot je treba. :jupiii:

Deluje vse, tudi volanske komande, je pa zvok definitivno bistveno bolj?i kot radijski.

Moram re?, da sem po cca 2 mesecih peripetij in komunikacij s Kitajci kar happy , da je stvar mimo, bom pa naslednji? tudi mal premi?ljal, kaj nabavljat preko interneta. ?e nabavlja? tle po Sloveniji (tud preko net-a) lahko dost hitro zadevo zamenja? al pa reklamira?, ?e ma? pa za sogovornika enga Kitajca, je pa stvar lahko bolj kisla. Ampak zaenkrat, stvar se je dobro kon?ala.

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,zadovoljen sem,da si na koncu re?il zadevo in si zadovoljen z zadevo. :bravo:

Pri mosti?enju gre najverjetnrje za spoj-- L716--to morajo na starej?ih M6 spajkati skoraj vsi(preverjeno na It.forumu)

Tako,da ni? bat,Si naredil pravilno :jupiii:

Kar se ti?e nakupa preko E-baya je pa vedno najbolj?e in zelo priporo?ljivo,da kontaktira? vedno prej

z prodajalcem preko E-maila in se dogovori? o ceni in stro?kih prevoza ter o eventualnem dodatnem zavarovanju.

Ta kitaj?ek (s katerim,si ti "posloval,")je zelo pozitivno ocenjen z strani kupcev,tako da :ne vem:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nope, stvar je ?la brez carine, mosti?ek je pa taprav :bravo: , sem se pa res malo tresel, da ne bom videl plavega dima <_<

 

Va?no da ?pila kot se ?ika :bravo: ...?e ni carine,tolko bolj?e. :jupiii:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pozdravljeni!

 

Sem nov na forumu, in me zanima, ?e bi ?e kdo mogo?e naro?il ta adapter od audiolinka, ker sam ?e nisem nikoli kupoval preko eBaya in niti pribli?no ne vem kako stvar poteka.

 

LP, Puskin

 

Mene bi stvar zanimala.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi zainteresiran za en kos,dajmo se zmenit za ve? kosov pa bodo potni stro?ki manj?i. Sam sicer nisem ?e nikoli ni? kupoval preko neta, ?e pa to kdo ima in kupuje pa se priporo?am za en kos.

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer preko e-baya ?e nisem kupoval, druga?e pa kupujem predvsem preko spleta. Imam pa sodelavca, ki dosti posluje preko e-baya, tako da ga lahko vpra?am za pomo?. Druga?e sem pa resen kandidat za naro?ilo omenjenega izdelka.

 

aleksander: ali ti na zaslonu izpisuje tudi imena komadov?

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kon?no sme tudi jaz dobil in motiral Audiolink.

 

Naro?il je kolega, tako da ne vem kako se posluje preko e-Baya.

 

Naro?ilo je bilo oddano v sredo, Kitaj?ek je v ?etrtek oddal paket FedEx-u, kateri je paket dostavil v ponedeljek. Torej je vse skupaj trajalo 5 dni, s tem da je bil vmes vikend.

 

No v?eraj sem kon?no Audiolink dobil in montiral in stvar dela odli?no, tako da samo priporo?am.

 

Monta?o sem izvedel tako, da sem samo odstranil predal za rokavice in nato na slepo konektor Audiolinka vklju?il v radio, brez demotna?e osrednje konzole. Konektor se nahaja na spodnjem levem delu radija, ?e radio gledamo iz ?elne strani, kot je razvidno na tej sliki klik.

 

Priklop je trajal manj kot 5 minut, tako da sem veliko ve? ?asa porabil za to, da sem se odpeljal do BTC in kupil SD pomnilni?ko kartico.

 

No potem se ?e Audiolink pritrdil v predal z obojestranskim lepilnim trakom, podobno kot je to prikazano na prej omenjeni sliki.

 

Audiolink sem montiral v M6 letnik 2006 (facelift). No pa ?e cena, Audiolink sem naro?il skupaj z kolegom (on je naro?il model Hondo), za oba skupaj sva pla?ala 198 ?. Naj poudarim, da je pri naro?ilu potrebno povedati znamko avta (mogo?e tudi model), ker se konektorji med seboj razlikujejo.

 

Celotni stro?ki

Audiolink 99,00 ?

SD pomnilni?ka kartica 10,90 ?

obojestranski lepilni trak 2,99 ?

skupaj 112,89 ?

 

Veselje, ko stvar dela tako kot mora PRICELESS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Najprej pozdrav?ek. Sem nov uporabnik foruma tko da upam, da nam kakega kozla ustrelu.

 

Torej take konektor k se priklju?i na CD izhod. A to je konektor al vmesnik. K jaz mam M6 2007 z bose + CD changer. A to pomeni, da ?e priklju?im Audiolink, CD changer je good bye?

 

Hvala

Failing to plan is planning to fail!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer sem nov v 6ki, ampak, kolikor vem, je tudi pri BOSE-ju changer integriran v samo napravo spredaj, tako da bi mogo met teoreti?no ?e zadaj en vhod za recimo dodaten changer, ne me pa dr?at za besedo :)

 

tole bom moral neko? ?e sam raziskat, zdaj trenutno pa? vsake tolk cajta spe?em en avdio CD B)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicer sem nov v 6ki, ampak, kolikor vem, je tudi pri BOSE-ju changer integriran v samo napravo spredaj, tako da bi mogo met teoreti?no ?e zadaj en vhod za recimo dodaten changer

 

Tudi mene ne me dr?at za besedo,

mislim pa zgoraj napisano dr?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam to zadevico (USB Audio Link) v avtu ?e kak?no leto in deluje prav fino. Kdor si jo ?eli omisliti in je ne zna priklju?iti naj napi?e, pa bom jaz postavil slikice kako se ga priklju?i. Vgradnja je namre? zelo enostavna in ni treba voziti avta na servis ali v kak?no avtoakustiko kjer bodo za minuto dela le ? pobrali.

Malce ve? dela je le pri Mazdi 6 letnik 2004 (03 in 05 je OK), ker je potrebno dati radio ven in na tiskanem vezju narediti mosti?ek na L716.

Druga?e pa zadeva ni? ne vpliva na vgrajeni CD menjalnik v radiju. Na Audio Link se prestavi le z dvakratnim pritiskom na tipko CD in se potem naprej sprehaja? med komadi lahko s komandami ob volanu.

Kdor pa uporablja iPod pa se dobi tudi tak priklju?ek.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.