Skoči na vsebino

A pozna kdo (Mazda 626)?


Guest cruiser

Priporočeno sporočilo

Guest cruiser

moj prijatelj ma tocno tako (se barva je ista)

motor je zelo dobr, menjalnik tudi, prostora kar velik, podvozje je pa obup

 

Kaj to pomeni ? Premehko, al slabo uglaseno, al kako ? Al crkuje ?

Brat ni dirkac, tk da mu je cist kul, sam da je malo denarja pa da je motor ok.

 

A je kaksna slaba tocka na teh motorjih in menjalnikih ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je: premehko, pa nekak slabo odzivno (se pravi amortizerji so mogoce premehki) ker od takrat dokler obracas volan in avto dejansko zavija traja nekaj casa :)

motor pa menjalnik...on jo ma ze vec kot 10 let pa mislim, da je enkrat akumulator zamenjal. Ima ma nekaj cez 170.000km prevozenih.

Mogoce se sedezi tudi mal premehki, sedi se pa nizko kot v coupeju

Drugace pa se mi zdi, da je tak tipicen japonski avto z vsemi plusi in minusi k ipridejo zraven...

aha se ta minus (men osebno) ima digitalno uro, ki je namescena tik pod sprednjo sipo (v armaturi) in je bolj ali manj neuporabna, pa se uni drsniki za gretje in ventilacijo :vskalo:

porabo ma pa manj kot 10l/100km...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest cruiser

Daj povej malo ve? Cruiser,kaj je blo narobe z avtom? <_<

 

Hm... kaj ni bilo narobe ? :D

Potolcen od toce, zadnji 2 luci razbiti, prednji desni blatnik napihnjen, prednje podvozje uniceno (vse ruzi, koncniki lezaji in homokineticni na obeh straneh; pomoje je avto zletel s ceste pred kratkim), olje ima tako mocen vonj po benzinu da verjetno ni bilo ze doooooolgo menjano, gretje ne dela, v hladilni tekocini je polno tesnilne mase, pri pospesevanju pa kr neki cuka, lastnik pravi da so svecke, js pa pravim da je to bullshit :P

 

Tolk je blo na hitro, vec se mi niti ni dalo gledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm... kaj ni bilo narobe ? :D

Potolcen od toce, zadnji 2 luci razbiti, prednji desni blatnik napihnjen, prednje podvozje uniceno (vse ruzi, koncniki lezaji in homokineticni na obeh straneh; pomoje je avto zletel s ceste pred kratkim), olje ima tako mocen vonj po benzinu da verjetno ni bilo ze doooooolgo menjano, gretje ne dela, v hladilni tekocini je polno tesnilne mase, pri pospesevanju pa kr neki cuka, lastnik pravi da so svecke, js pa pravim da je to bullshit :P

 

Tolk je blo na hitro, vec se mi niti ni dalo gledat.

 

?e dobr da ni pisal kot nov :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm... kaj ni bilo narobe ? :D

Potolcen od toce, zadnji 2 luci razbiti, prednji desni blatnik napihnjen, prednje podvozje uniceno (vse ruzi, koncniki lezaji in homokineticni na obeh straneh; pomoje je avto zletel s ceste pred kratkim), olje ima tako mocen vonj po benzinu da verjetno ni bilo ze doooooolgo menjano, gretje ne dela, v hladilni tekocini je polno tesnilne mase, pri pospesevanju pa kr neki cuka, lastnik pravi da so svecke, js pa pravim da je to bullshit :P

 

Tolk je blo na hitro, vec se mi niti ni dalo gledat.

 

 

res pravi salonski model!!!

 

pa kaj je z ljudmi da gredo take rasute pa rastelane avte potikat!!!

 

pol pa nekoga na vesti nosis ko se ubije!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa pricakujete za 900 eur???

 

Labi, iz ust si mi vzel stavek... :bravo:

 

Avto je letnik 93, napisano je da je srednje ohranjen in za ta denar res ne more? pri?akovati tip-top kondi?n

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, iz ust si mi vzel stavek... :bravo:

 

Avto je letnik 93, napisano je da je srednje ohranjen in za ta denar res ne more? pri?akovati tip-top kondi?n

 

Moj pony je biu 2 leti starej?i pa ni biu tok slabo ohranjen oz. razfukan...

O?itni se mu j**e za avto zato pa je tak k je. Raj kupm lepo ohranjenga pony-ja al pa k?nga micibu?ija al pa staro 323f-ko k pa tole.

Je pa res da je pocen tko un k ma voljo bi si ga lah lepo po?timu...sam ?e zmeri ni to to.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest cruiser

kaj pa pricakujete za 900 eur???

 

Ne gre se za denar. Gre se za to da se taksne stvari po telefonu, ne pa da se izgubi 3h casa pa benza za ogled brezveznega avta. Pa ce bi bila cena 100Eur. Drugace pa se dobijo za taksno ceno cist normalni primerki taksnih mazd :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre se za denar. Gre se za to da se taksne stvari po telefonu, ne pa da se izgubi 3h casa pa benza za ogled brezveznega avta. Pa ce bi bila cena 100Eur. Drugace pa se dobijo za taksno ceno cist normalni primerki taksnih mazd :P

 

:jupiii::jupiii::jupiii:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Mazda 626 l. 93-97

 

Slabe lastnosti:

-trd menjalnik (in gre nekoliko te?je dati v vzratno brzino)

-slabe bremze (hitra obraba, tudi originalne)

 

dobre lastnosti:

-vse ostalo :)

 

Sam jo imam ?e precej let. sicer letnik 97 (180 000 prevo?enih) pa sem izredno zadovoljen z njo. Nobenih problemov. Nekateri jamrajo da je premehka. Nevem...meni osebno je to odli?no saj se v njem pelje? 3 ure pa se prav ni? ne otrudi?. Moje mnenje pa?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Slabe lastnosti:

-trd menjalnik (in gre nekoliko te?je dati v vzratno brzino)

 

 

 

samo en komentar :D

 

to da gre te?je (se prej zatakne) v vzratno je napaka vseh japoncev in jaz jo ponavadi re?im tako da ?e enkrat v prvo ?e pa ?e to ne pa v vzratno in rahlo spustim sklopko, ravno toliko da se menjalnik malo premakne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma tok plusev da par minusov n? ne pomen :)

 

Ti si mi ta prava! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ko sem Focusa kupoval (2019) je bila polnoopremljena Revolution Top za okoli 34k-36k. Tamočni bencin z vsem. Pa če se ne motim, samo AT, ker mi ni bilo všeč. Placa not pa nima več kot Focus. Pol bi raje ST-ja pelja za podobn dnar.
    • - "Jaz in moja Tinkara sva kot Romeo in Julija. Imava se rada, ampak drugi nimajo razumevanja za najino ljubezen in se morava skrivati." - "Pa saj smo vendar v 21. stoletju in res ne vem, pred kom bi morala skrivati vajino ljubezen?" - "Ja, pred mojo ženo in njenim možem..."
    • Mlada ženska pri zdravniku. – "Gospod doktor, zadnjica me ves čas peče, prav pri vhodu." – "Gospodična, dokler boste zadnjici rekli “vhod”, vas bo vedno peklo..."
    • Francoz, Nemec in Slovenec se prepirajo, kateri jezik je najtežji. In reče Francoz: - »Mon dieu, seveda francoski. Napišemo monsieur in izgovorimo məsjö.« Anglež mu oporeka: - »Ne, naš jezik je najtežji – mi napišemo dvigalo in rečemo lift.« Nazadnje pa svoj lonček pristavi še Nemec: - »To je pa ja preprosto, seveda smo zmagovalci Nemci. Mi napišemo: Entschuldigen Sie bitte, ich habe Ihren letzten Satz nicht richtig verstanden, wären Sie so nett und den Satz bitte wiederholen* in rečemo Aa?«                 *(»Oprostite, prosim, vašega zadnjega stavka nisem prav razumel, bi bili tako prijazni in ga ponovili?«)
    • še bolš, samo za gledat macola   null
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.