Skoči na vsebino

Alarm


kowkele

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

V mazdi, ki sem jo kupil je dodatno montiran avto alarm Cobra 3865( ostali podatki na njemu: Delta Elettronica S.p.a). Zanima me, ?e kdo ve, kako se ga ugasi, ko se ti enkrat vklopi:s tem mislim, da ?e po nespre?i prehitro odpre? vrata-preden zapiska. Ali pa tudi, ?e po nesre?i pritisnes dvakrat unlock na dalincu centralnega zaklepanja. Ima tudi gumb pri volanu levo spodaj(zraven gumba za nastavitev vi?ine ?arometov). Ko se mi je to naredilo sem pa? nekajkrat odklenil in zaklenil z daljincem in pritisnil tisti gubek. In se je nekako sklopil. Samo ni pa prijetno, da stvar tuli in vsi zijajo. :):):):) Brskal sem po internetu za kak?nimi navodili vendar brez uspeha. Zelo bi bil vesel, ?e bi mi kdo napisal, kako se ga izklopi.

 

 

LP

 

P.S. ?e ena zanimivost: ali je prav, de sem lahko v?gal avto, ?eprav je alarm tulil? :unsure:

 

 

 

 

Edit: izbrisal sem ti serijsko ?t. ker ni najbolj pametno jo objavljat!

Popravljeno od Marko_mx-3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

V mazdi, ki sem jo kupil je dodatno montiran avto alarm Cobra 3865( ostali podatki na njemu: Delta Elettronica S.p.a). Zanima me, ?e kdo ve, kako se ga ugasi, ko se ti enkrat vklopi:s tem mislim, da ?e po nespre?i prehitro odpre? vrata-preden zapiska. Ali pa tudi, ?e po nesre?i pritisnes dvakrat unlock na dalincu centralnega zaklepanja. Ima tudi gumb pri volanu levo spodaj(zraven gumba za nastavitev vi?ine ?arometov). Ko se mi je to naredilo sem pa? nekajkrat odklenil in zaklenil z daljincem in pritisnil tisti gubek. In se je nekako sklopil. Samo ni pa prijetno, da stvar tuli in vsi zijajo. :):):):) Brskal sem po internetu za kak?nimi navodili vendar brez uspeha. Zelo bi bil vesel, ?e bi mi kdo napisal, kako se ga izklopi.

LP

 

P.S. ?e ena zanimivost: ali je prav, de sem lahko v?gal avto, ?eprav je alarm tulil? :unsure:

Edit: izbrisal sem ti serijsko ?t. ker ni najbolj pametno jo objavljat!

 

?udno...Jaz imam tudi avto-alarm montiran,samo ko z daljincem odpre? vrata,tudi ?e ne zapiska in odprem vrata, se ne spro?i alarm...saj se tudi ne sme,ker ga deaktivira?.. ;)

Poglej ti pri kakem monterju avtoalarmov,?e je vse v redu zmontirano...ker ?e avtoalarm tuli,valjda ne bi smel

v?gati.. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kobre lih ne poznam ampak so pa vsi alarmi na ist shit narejeni!!!

 

Kar se ti?e blokade je tko!!!

 

?e je blokada narejena oz vezana na alarm (seveda ?e alarm deluje in ni zjeban) potem avto nikakor ne sme v?gat ko je pod alarmom(recimo odpre? s kljuu?om alarm tuli in ga ho?e? zalavfat)

 

Lahko pa ima? vse zvezano(senzorji,stikala itd.) pa NE pa blokade kar je tud mo?no!!!

 

Kar se ti?e samega alarma,?e nima? servisnega klju?ka za izklop alarma (v primeru okvare) in te zajebava je najbolje ga demontirat!

 

Za samo programiranje in navodila pa se obrni na kakega ?tromarja ki montira te alarme!!!

npr.tegale

?e ne pa google pa gasa!!:D

 

http://www.vorsan.com/modules.php?name=Con...page&pid=31

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.