Skoči na vsebino

Kosilo


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Evo,..ker smo (sem,..priznam ;) ) ponavad brez idej kaj kuhat za kosilo,..napi?te kaj ste dobrga papal za kosilo in mogo?e kdo dobi ?e kk?no idejo (?e pa ne kuhate pa date loh idejo svoji dragi (?eni, mami, babici,.....))

 

Objavljena slika

 

aja,..lahko napi?ete tud zajtrke, malce,..ve?erje,...

 

 

 

 

Pri nas dons:

 

pe?en pi??anec po mediteransko, basmati ri? z drobnjakom, zelena solata

(ata je pa ?e juho)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 117
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

gobova juha, pe?eno puranjo belo meso, zraven pe?ena razna kitajska zelenjava na olivnem olju + razne za?imbe. Za sladico pa jagode :bravo:

 

recepta ni...saj jaz tak nikoli ne delam, ampak samo me?am skup in pol probam ?e je vrei al ni :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma?a goveja juhca,pe?enka,ri?,pa ena specialna gobova omakca,pa solata seveda. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ena dobra, okusna pa hitra jed je enkrat pri?la izpod moje kontrole v kuhinji. je bolj vzhodnja?ka :D

priprava je ?isto enostvana: ri?ove rezance skuha? (cca 5min), jih polije? s sojino omako, ki ma gobice poleg, doda? sve? peter?il al pa ?nitlih, preme?a? in posre?e? s solato, mesom, ... kaj pa? komu pa?e :D

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

testenine pa sir gor nariban.

pol pa tri lu?ke-sladoled,pa pol kg pi?kotov, mal bonbonov,topli sendvi?i,skratka sama zdrava prehrana.

 

To je ?ivljenje! Pa pozabu si per pa pizzo, ostalo je ql :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom kr to temo skoristu

 

doma mi ne dajo nc vec za jest pa me zanima ce me ksna povabi na kosilo js pa potem tukej napisem kaj je blo kaj je mankalo kako uzitno je blo..

:jupiii:

 

moj jedilni list je pa tak

 

pon-pet.

 

zajterk prespim, za kosilo moram posodo pomivat (ponavad se ne razbere kaj je blo-drgac bi napisal) za vecerjo pa moram na siht...

na sihtu pa ksn burek obvezno iz slasta, pa ce je sodelavc dobre vole prnese ksn krof, ce je pa se sef pa mafin... :ouje:

bemu sm mogu zdej to pisat se mi pa mafin lusta! <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem prebral tele poste... Matr sem ratal la?en!!! :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

js sm se pa spomnla da sm ti pozabla napisat malo morje stvari u?er Objavljena slika

 

Pa mi jih prosim napi?i danes, saj ni ?e ni? zamujenega. V 2 mesecih moram shuj?ati 8 kg, pravzaprav ni prav veliko ?asa... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mi jih prosim napi?i danes, saj ni ?e ni? zamujenega. V 2 mesecih moram shuj?ati 8 kg, pravzaprav ni prav veliko ?asa... :whatever:

 

:blink: Kam pa bo? shuj?al? A v glavo? :D

 

Ne resno, men se ni zdel da si preve? overweight, al se je stanje v teh nekaj mesecih, ko se nisva ni? videla tako drasti?no spremenilo? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: Kam pa bo? shuj?al? A v glavo? :D

 

Ne resno, men se ni zdel da si preve? overweight, al se je stanje v teh nekaj mesecih, ko se nisva ni? videla tako drasti?no spremenilo? :ne vem:

 

Pravzaprav se ni ni? spremenilo. Tak sem kot sem bil. Samo situacija je bolj vidna sedaj ko je bolj toplo. :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.