Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

sej sm 14 dni trpela, ko je bla ta gospa na dopustu,..in se mi je itak sanjal od psa,..ponavad da ga je dala komu drugmu (je samo ena psi?ka v leglu,..ostalo so sam?ki),...tko da,..?e sm pre?vela teh 14dni,..bom tud zdj 10dni, ko vem da bo moja moja,.. :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislm, da bo tole nejdal?i teden v lajfu

 

muahahah :) ker kjut pseto :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda nism ve? tok popizdljiv kot u?asih! :bravo::hohoho:

 

Prejle smo tle u sosednji vasi imel operacijo "prehtevanje Zetorja", al kva je ?e biu :whatever::rozico:

 

Pa un spredi tensta pa tensta, pa se kon?no odlo?m, da grem mim, pridm mu do sprednjih vrat vzporedno, nakar vn sko?, jz pa motori?no in brzinsko dol s ceste, na nek makadam (pa ?e u ovinku), pa se pa? umaknem, un gre nazaj notr, jz mimo, pol pa se je zgleda tok usrou da je ?e lep cajt furu za traktorjem, sm vidu! :hohoho:

 

Hotu sm pa to povedat, da mu nism niti pisku, niti mahu, pa tut ne u rodilne organe po?ilju, celo pulz se mi ni zvi?u niti za 5 posto, pomoje d al sm ?e tok vajen takih prigod k jih je usak dan ve?, al pa se mi ?e sladko yebe za use skupej! :ljubezen::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejle sem se ustavil v lokalni gostilni ko sem ?el iz slu?be. ?tudentka, ki kelnari je noter prinesla enega takega ku?ka od prijateljice kljub nalepki, da psi nimajo vstopa. Potem ga je pa mencala po rokah pa malo kozarce pospravljala... :angry: Saj razumem, da doma ni panike ampak da si nekdo privo??i v takem poslu pa ne izgleda. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne niti to ne. Smotanda do kraja, vse ji je te?ko, najraje bi vse napodila ko se ura bli?a 23:00 ko zaprejo. Pa to ni prvi?, vedno je taka zate?ena, nedru?abna in uradna. Enostavno ni za ta poklic. <_< Saj razumem, da ima ?lovek slab dan ampak to ne vsak dan. :hohoho: Ho?em le povedati, da ?e se psa ne daje v gostilno sode? po nalepki to predvsem velja za kelnarce, ki najprej menca ku?ka nakar kozarce in ga celo slika malo na ?anku malo blizu umivalnika...

 

No sicer pa naj se pohvalim, da sem dobil dopust iz danes na jutri kar je ?e tudi diplomatski dose?ek v slu?bi. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.