Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Boss,se ti zdi,da la?em tudi tak ko na?a vlada?? :P ?e me ?e primerja? z njo. :D Aja,pa privilegijev nimam takih. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem pa dobila po?to od univerze :danzoman: sej ne vem a je to fajn al ne... prva stvar, ki sem jo potegnila ven je bla... tatatadaaaam... polo?nica! :vskalo: 25? al kok ?e, za uno arde?o zadevo... index whatever.

Mislm... In oni spodbujajo naravoslovje... S tem, da se bo treba slikat, ker morm za vsak blesav karton?ek met sliko. Jest sem bom kar narisala :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne, tolk izku?enj pa nima?, da bi jim lahko pariral v laganju in nategovanju folka.

 

No ja,ne bi zaj o tem..... :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?aeraj sem se peljal z BMW M3 (novi model imel je 982 kilometrov prevo?enih), dober za pogledat na zunaj (bele barve), znotraj pa je isti kot 10 let stara trojka, razen malenkosti karbona in displeja na sredini.

V8 in 421 konji?ev pa tudi naredi svoje, prestave na volanu se samo dotakne? in je ?e ?us naprej,

 

Labi kolesa 235/25 ZR 20(continental), litke od scnitzer-ja, je to ql :D ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se 4 ure se zacenja dopust!!!

 

 

?e 24 ur pa pol,do za?etka fantov?ine! :jupiii: :mi pijemoo: :cheers::danzoman:

 

 

P.S. pa ne moje. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bol?e k prej, z ve? profila! :harhar:

 

Eh tako, ko zna? z njimi s ceste letet, preverjeno, sam ?e vedno trdim, da je blo tkt olje na cest! :P

 

Sicer pa jz gume tko hit "zdriblam" da se mi nek Toyo (radirka) gotov ne spla?a! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.