Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

jaz se pa lahko pohvalim, da sem travo pokosil :P

 

..jest pa ?e zdej pohvalim da jo bom jutri in to cca. 1500m2 pa ?e klanec, nekaj sem alergi?en na eno vrsto trave in dobim fleke po nogah, vse me srbi, potem jem tablete da se umiri in tako je na vsake 14 dni. Ni ?udn da me nobena baba ne pogleda ?e sem cel garjast :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj jo bo? pa pokadu :ne vem:

 

post-11-1215161631_thumb.jpeg

 

..jest pa ?e zdej pohvalim da jo bom jutri in to cca. 1500m2 pa ?e klanec, nekaj sem alergi?en na eno vrsto trave in dobim fleke po nogah, vse me srbi, potem jem tablete da se umiri in tako je na vsake 14 dni. Ni ?udn da me nobena baba ne pogleda ?e sem cel garjast :hohoho:

 

?koda, pol pa ti ne more? "evribadi na livadi" :)

mah... se bo ?e kera na?la, ki ma rada zdrave kme?ke fante, ki so godni za mo?itev ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-11-1215161631_thumb.jpeg

?koda, pol pa ti ne more? "evribadi na livadi" :)

mah... se bo ?e kera na?la, ki ma rada zdrave kme?ke fante, ki so godni za mo?itev ;)

 

Nope ne morem, zato sem pa kupil zelen avto z zeleno havbo pa ?e toplo je, tko da je evribadi ob livadi :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj.....kpa zdravniki pravjo?

 

 

Eemmmm...katka pa se mora pohvalt, da je kupila nov fotkić, kar ugodno, katerega naj bi imela malo ve? kot samo 1 leto.....

:)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj.....kpa zdravniki pravjo?

Eemmmm...katka pa se mora pohvalt, da je kupila nov fotkić, kar ugodno, katerega naj bi imela malo ve? kot samo 1 leto.....

:)

 

 

Lepo, lepo. ?e ho?e? te slikam... :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem na kavooooo :jupiii:

Pol pa delat :(

Pol pa grem dam :jupiii:

 

Kam pa pol? :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe

 

ne hvala, ?e ho?e? te kar jaz! :)

 

 

sramezljiv Ok, ?e obvlada? tolk fotoshop, da bo? retu?irala moje nehomologirane dodatne odbija?e, potem lahko... :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne mor? verjet,..ampak kon?no mislm res kon?no so re?il reklamacijo za kuhno ( po 60h dneh, rok za re?itev reklamacije je pa 45dni :whatever: ) in je kon?no prave barve,...

 

no zdj pa da ?e mal pojamram, da ne pi?em o isti stvari v dveh temah,..Lesnina SUX!!! in kaj lahko zdj njim? Se mi spla?a odvetnika poslat tja pa nej jim j*** use po spisku? Se bi dal sploh kej nardit, razn da usakmu raztrobm, da nej ne hodjo kupvat tja, ker so neresne peder?ine k ne lo?jo barv? Ne upo?tevajo rokov, jim je stranka zadnja stvar na seznamu?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne mor? verjet,..ampak kon?no mislm res kon?no so re?il reklamacijo za kuhno ( po 60h dneh, rok za re?itev reklamacije je pa 45dni :whatever: ) in je kon?no prave barve,...

 

no zdj pa da ?e mal pojamram, da ne pi?em o isti stvari v dveh temah,..Lesnina SUX!!! in kaj lahko zdj njim? Se mi spla?a odvetnika poslat tja pa nej jim j*** use po spisku? Se bi dal sploh kej nardit, razn da usakmu raztrobm, da nej ne hodjo kupvat tja, ker so neresne peder?ine k ne lo?jo barv? Ne upo?tevajo rokov, jim je stranka zadnja stvar na seznamu?

 

Jaz bi ?el na tvojem mestu do odgovorne osebe, ji povedal celo zgodbo in ji predlagal v izogib nadaljnim pravnim zapletom nek normalen kompromis (od?kodnino) v obliki povrnitve ustreznega zneska, dobropis, stvarno nadomestilo oz. kaj podobnega. ?e bi naletel na gluha u?esa bi to osebo spomnil na OZ in ZVP, ?e pa ?e to ne bi bilo dovolj, bi zahteval o tem pisno izjavo, razbobnal zadevo po medijih in jih odvisno od pri?akovanega zneska od?kodnine sodno izterjal.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ga Boj?a, ?ist uraden :bravo:

Nekateri ?e vemo da lesnina sux :D

 

Ja kaj, v?asih moram pa na forumu tudi kan?ek resnosti pokazat, da ne boste mislili, da mi grejo same neumnosti po glavi. Ampak ko se pa tako pa?e hecat. Ok, dovolj resnosti :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Boj?,nekaj takega glede ukrepov sn mel tudi sam v mislih. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii::jupiii::jupiii:

Od danes naprej je rde?i zmaj ali kakor kolu mu bo ?e ime :D uradno(na papirju) moj in postavljen na cesto!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii::jupiii::jupiii:

Od danes naprej je rde?i zmaj ali kakor kolu mu bo ?e ime :D uradno(na papirju) moj in postavljen na cesto!

 

?estitam!!! :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od danes naprej je rde?i zmaj ali kakor kolu mu bo ?e ime

 

Kaj zaj bo? ?e ti za?el s temi imeni...... <_<

 

Druga?e pa ?estitke. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj zaj bo? ?e ti za?el s temi imeni...... <_<

 

Druga?e pa ?estitke. :bravo:

 

Sam res... to je zgleda stajli? pri mlaj?i generaciji. Tud moj brat kli?e svoj avto Cveto - hmm, neko? je bil avto ?ist rumen od cvetnega prahu in je tako dobil vzdevek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A potem naj bo moja "srebrna medvedka"...? :ne vem: B)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wruuum wruum wruuuuuumssssss bang pcssss wruuuuuuum bang pcsss wruum....

Takole je delalo prejle, ko sva s prijateljem kon?no dala nov motor v en turbo avto z 170 konji (serijsko, pustimo to, da je zdaj na stage 2, torej okoli 250 konjev :D). Je kr fajn ob?utek, ko ima? avto 2 meseca za svinjaki parkiran potem pa spet zalaufa in to v prvo in brez te?av. Sedaj pa poje kot urca. :danzoman: Spet bo ?lo Objavljena slikaObjavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je do ns pr?u en stric, pa nas je pra?u, ?e nas zanima internet v okolici, da bo telekom optiko vleku in ?e bi ns zanimal :D

In seveda veselo ?akam da zadevo sproceserajo dalje, ?e bo vreme ok ?e jutr za?nejo kopat :danzoman:

K da bi sam bog pr?u do mene pa mi napelu optiko po bajti :P

Torej odpade kakr?nakoli brez?i?na varjanta, bomo kr optiko fural :jupiii:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.