Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pohvaljam se, da mam v torek testno vo?njo s CX-7 :ouje:

Sicer ne vem kako jim bom obrazlo?ila, da sem ?e mladi voznik... No, sej mam veze :DB)

 

 

Pridi pome, greva skupaj, pa bo ?e en mal starej?i voznik :jupiii::danzoman:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu lejt :( Mam ?e o?ija za back up :P

Uuuu lahko bi mela pa dvojno okrepitev :aaaaa: Najbolj?, da povabim kar vse mazda?e :D

 

 

O?i ni ovira :D:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tem trenutku se odpravljam na obalo, najprej nautika, pol zur...jutr pa s portoroza v ajdovscino na show, zvecer pa vertigooooooo....

 

 

se ju lejtr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalt je potrebno Mazda?e, ki so me dons obiskal, predvsem Markota, ki mi je iz zimskega spanja obudil MX5ko oz. Duha! :ljubezen::ouje::rispekt:

 

Pol si jasno nisem mogel kaj, da ne bi naredu ?astnega kroga do sosednje vasi, ko bodo tablce gor, pa ?e kam dlje. Trenutno mi je ?e par dni glavno prevozno sredstvo Hro?? l. 1974 z imenom Ba?ant! :P:D:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se pa pohvalim, da jutri za?nem z novo slu?bo., In da, res je, da sem bil v prej?nji zaposlen samo 4 mesece.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest se pa pohvalim, da jutri za?nem z novo slu?bo., In da, res je, da sem bil v prej?nji zaposlen samo 4 mesece.

 

Ja da bi trajalo malo ve? in da bi bila to najbolj?a slu?ba na svetu. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja da bi trajalo malo ve? in da bi bila to najbolj?a slu?ba na svetu. :bravo:

 

:hohoho::hohoho:

 

se strinjam!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala lepa za ?elje. za prvi dan je dobro kazalo. a saj vedno.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se loh pohvalm d sm dubu SKLEP O IZBIRI za novo delovno mesto (referent I na Izvr?bi) in bom zgleda ?ez dobr mesc kon?no zaposlen s VII. stopnjo! :danzoman::ljubezen::ouje:

 

:danzoman::jupiii::bravo::rispekt:

lepo, izredno lepo!

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm ?e biu pr Ravbarju in sicer okol 18h, ne vem pa kej ste bli ostali, sm meu namen kej po?astit, pa kaj ?mo ?e ni blo mojih najlup?ih ?lanov Mazdojca foruma! <_<:P

 

No pa hvala za ?estitke, biv je cajt da se kej zgodi glede tega, pa nej kdo drug zdej fura de?urstva! :ouje::rozico:

 

Sicer bo ?e ?iva jeba pre?vet 3 mesce poskusne dobe, ampak bo ?e nekak! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.