Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

kopat se pa ne maramo,..

 

Hi, hi, hi, ko je mokra je pa kot mali Gizmo :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no morm jo pohvalt, da je bla pono? fuuul pridna,..

 

me je sicer 1x zbudila, ker jo je lulat,..pa se revca ni mogla vn skobacat iz brisa?e s kero sm jo pokrila zve?er,..in pol se je polulala na papir,..se pr?la mal pocrklat in pol je spala v svoji ko?ari do zjutri. :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no morm jo pohvalt, da je bla pono? fuuul pridna,..

 

me je sicer 1x zbudila, ker jo je lulat,..pa se revca ni mogla vn skobacat iz brisa?e s kero sm jo pokrila zve?er,..in pol se je polulala na papir,..se pr?la mal pocrklat in pol je spala v svoji ko?ari do zjutri. :bravo:

 

 

:bravo::bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammm,..u?er sta dobesedno laufale pred njo,..Lina se je kr skrila,..

 

Ko sta lajat za?ele je tamala sko?ila v okrasno cipreso,..sam smr?k si vidu :)

 

No dons zjutri sta pa ?e pr?le gor pogledat kje je,..Lina se je ?e vedno bolj kot ne izogiba,..Tia jo pa skoz ?nofa,..in ko je Luna prvi? zalajala jo je Tia o?itno vzela za svojo, ker se ule?e k njej tamala pa okol nje ska?e in se igra z njo :)

 

(a morm oment, da sm ful zamudila v slu?bo? :hohoho: )

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(a morm oment, da sm ful zamudila v slu?bo? :hohoho: )

 

Opravi?ilo si mela? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal prej sm enmu starej?imu stricu pomagu, da mu ni vs dizl izhlapeu iz tanka, k je pozabu pokrov?ek zapret (Golf II, pri katermu lahko ?toflc zatakne? kar ob vratca in sm to hitr porajtu), pa je biu pol dec kr navdu?n! :danzoman::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hec na stran, ful je lepa ku?ika, nimam kj re?t

 

Je ne? :D Samo ne vem zakaj si se je tak bal ti v?eraj? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ne? :D Samo ne vem zakaj si se je tak bal ti v?eraj? :P

 

A si vidu kak?no zver je nabavla tvoja draga :blink::hohoho:

Sicer pa hvala za pivo in pogovor, treba ve?krat do tebe pridt :)

Lah se pa pohvalm, da grem jutr kon?no mal na lep?, grem se mal kopalkat na pool party v Dom?alah, gorki desci in deklice vljudno vabljeni :)

Moram mal pozabt na dol?ene stvari, ve? o tem bi v temi namenjeni jamranju, pa ne morm tm pisat, zdj pa, KAJ NAREST??? :hohoho:

Ne se ?udt ?e bojo sam dolo?eni vedl kaj pomen zadn stavk :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram mal pozabt na dol?ene stvari, ve? o tem bi v temi namenjeni jamranju, pa ne morm tm pisat, zdj pa, KAJ NAREST???

Ne se ?udt ?e bojo sam dolo?eni vedl kaj pomen zadn stavk :D

 

Tak ko sn ti reko stari......pa se vidima na kakem :cheers: da nadaljujema pogovor. ;)

 

 

je tko mal sme?n,...dve "mrcine" od 25kg laufata pred pol kile dlake :hohoho:

 

A to si misla obe skup? :P Ker res,da sta "dobro rejeni",samo tolko pa spet nimata. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem kon?no preplezal slovito Via della Vita (najte?jo, zavarovano plezalno smer v radiju par 100 km)! :danzoman::bravo: V?asih se je imenovala Via della Morte, kar je dovolj zgovorno ime! :ph34r:

 

Zjutraj smo ?tartal po temi, kon?al zve?er v temi, vi?inske razlike pa smo nardil cca. 3500 m, kar niti ni slabo za ?loveka, k je precej brez kondicije, no vsaj do u?eri sm tko mislu. Dans me sicer vse mo?no boli, ampak ob?utek je pa nooor! :ljubezen::ouje:

 

Sicer pa mal za ob?utek, 2 slikci, ki nista moji, pa? pa od kolega, ki je bil ?e ve?krat gor! :vesel:

post-342-1220030059_thumb.jpg

post-342-1220030077_thumb.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem kon?no preplezal slovito Via della Vita (najte?jo, zavarovano plezalno smer v radiju par 100 km)! :danzoman::bravo: V?asih se je imenovala Via della Morte, kar je dovolj zgovorno ime! :ph34r:

 

Zjutraj smo ?tartal po temi, kon?al zve?er v temi, vi?inske razlike pa smo nardil cca. 3500 m, kar niti ni slabo za ?loveka, k je precej brez kondicije, no vsaj do u?eri sm tko mislu. Dans me sicer vse mo?no boli, ampak ob?utek je pa nooor! :ljubezen::ouje:

 

Sicer pa mal za ob?utek, 2 slikci, ki nista moji, pa? pa od kolega, ki je bil ?e ve?krat gor! :vesel:

 

Bravo. :bravo: Jaz ne bi ?el tja za ni? na svetu.Kar je vi?je od 15 m je ?e previsoko zame. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj smo naredili s kolesom 130km in 2500m vi?inske razlike :bravo: Smo ?li iz idrije na nanos. Vsega skupaj smo rabli 12ur s kosilom in ostalimi postanki. trajal je od 8ih do 20ih. Konec dneva pa smo zaklju?ili ?e s koncertom od Niet-ov. Po treh pirih sm bil nabit kt petarda ob 2ih pono? sm pa zakomirav u eni betul. Just a perfect day :bravo:

 

Par utrinkov iz nanosa:

post-798-1220215838_thumb.jpgpost-798-1220215847_thumb.jpg

post-798-1220215853_thumb.jpgpost-798-1220215878_thumb.jpg

post-798-1220215885_thumb.jpgpost-798-1220215897_thumb.jpg

post-798-1220215904_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.