Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Grem za 3 dni na sonce na morje (garantirano)!

 

Me prav zanima kak bo ?trajk na mojem mejnem prehodu, kjer sem vedno edini :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Updejt posta, na Jelovicah zopet edini na mejnem prehodu, zmotil carinike na ve?erji.....

 

Kaj vi pa ne ?trajkate?

MA ke jaz tako ?trajkam, da sploh ne hodim ven :bravo:

 

Tukaj je zdajle 18C in zvezde...............AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm nazadnje kri dal v ?asu vojske (doooooooooooouuuggg nazaj), v petek tik preden smo ?li na frej vikend in ko sem nazaj pr?u v kasarno, sem bil ?ist krvav pod ko?o (in to dobesedno); no, kri se je ?e strdila. Mi je pri dajanju krvi smotana sestra verjetno ?ilo predrla in od takrat naprej sem mal zaupanja zgubu. No, sej do sedaj so me ?e dvakrat poklical za darovanje krvi, sam so mel to smolo, da sem bil obakrat bolj ?voh z zdravjem in na tabletah :( Sam vidm, da je to bolj post za jamralnik.

 

Se pa lohk pohvalim, da mam novo ljubico :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm nazadnje kri dal v ?asu vojske (doooooooooooouuuggg nazaj), v petek tik preden smo ?li na frej vikend in ko sem nazaj pr?u v kasarno, sem bil ?ist krvav pod ko?o (in to dobesedno); no, kri se je ?e strdila. Mi je pri dajanju krvi smotana sestra verjetno ?ilo predrla in od takrat naprej sem mal zaupanja zgubu. No, sej do sedaj so me ?e dvakrat poklical za darovanje krvi, sam so mel to smolo, da sem bil obakrat bolj ?voh z zdravjem in na tabletah :( Sam vidm, da je to bolj post za jamralnik.

 

Se pa lohk pohvalim, da mam novo ljubico :jupiii:

 

Objavljena slika

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak je fajn po dolgem ?asu blo sli?at zvok dveh zra?no hlajenih cilindrov :)

pa ?eprav samo za 2km...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rd bi pohvalu mojo mazdo, ker brez ve?jega problema sledi (in prehiti) mazdo 6 GT (143 KM). :ljubezen:

 

baha? :)

 

Mater ?e ?e 6-ko prehiti?,kok bi pol ?ele mimo mene ?el :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisde me ?e ni prehitel. :bravo:

 

Tut z uno 2.3 166KM te ne bi, oz. bi se res ?udil, ?e mu to znese, pa ne govorim prvih 100m iz mesta! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U petek sm dubu (zdaj skoraj nesli?no) Laguno nazaj, po opravljenem velikem servisu (240Kkm), katerega mi je majstr Pelko naredu izredno ugodno! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri ste v?eraj videli kako fu? so gume zadaj na miati, in sedajle ko rosi potrebujem ene 20 KM za drift :) :)

 

Skoraj sem naredil 180.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bosta Toge vozila? :P:harhar:

 

P.S. - Denis, na u? bi reku, da si za Simona "za?it" ene 50 kojnov prekratek! :harhar::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sj jih ma skor 40 mn k clio, ampak fora je da se gre pol na drink, kljub temu da vem da bom zgubu :D Lahko pa re?em Zemirju naj mi svojo posod pa gremo pol mal "ti?e mert" :hudicek:

 

(seveda ko zrihta sklopko) :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sj jih ma skor 40 mn k clio, ampak fora je da se gre pol na drink, kljub temu da vem da bom zgubu :D Lahko pa re?em Zemirju naj mi svojo posod pa gremo pol mal "ti?e mert" :hudicek:

 

(seveda ko zrihta sklopko) :P

 

Pol pa nejbol, da si Simon izposod Skajlajna GTR-a od une tete :harhar::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne pozabt..Zekotova mazda je dol vrgla 340 konjskega audija, tko da se ni za hecat s to zverino. Un pa od sramote ni niti mem upu, kljub temu da je zmanj?u na 50 kjer je bla omejitev 70. Mu ego ni dopustu...

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa nejbol, da si Simon izposod Skajlajna GTR-a od une tete :harhar::D

 

Ne rabm, zaupam Renoju. ?e bom ostal zadaj bom pa ostal zadaj. :D Naj se mu pa ne mudi preve? s sklopko, do spomladi bom tudi jaz mel nov avspuh pa ?e cheapiran bo. :hohoho:

?e mu da...komot :D

 

No comment. :P

Pa ne pozabt..Zekotova mazda je dol vrgla 340 konjskega audija, tko da se ni za hecat s to zverino.

 

?e ima Audi 340hp ?e ne pomeni, da je fajn in hiter avto. Vpra?aj Labija. :harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprov Denis, eno je vozi Drag race - ?puro, drugo so pa ovinki, tle je pa Klijo kr okretna ?verca, kar je dec dokazu na Racelandu! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.