Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

men je bil najboljsi shopping center galleria v istanbulu...razen vseh teh bla bla trgovin noter si mel: meka, pizza hut burger king, fame city (arkade, tko celo mesto noter) in pa v sredini shopping centra je blo drsalisce...

in to ze leta 1990

 

Pa vse se trese ker gre cesta od ataturka direkt cez... :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je bil najboljsi shopping center galleria v istanbulu...razen vseh teh bla bla trgovin noter si mel: meka, pizza hut burger king, fame city (arkade, tko celo mesto noter) in pa v sredini shopping centra je blo drsalisce...

in to ze leta 1990

 

Pizza Hut :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislis letalisce?

bliz je, sam moj flet je bil se blizje pa se v 12. nadstropju pa se nc ni treslo...

istanbul je zakon, pogresam ful

 

yep, govorim o ?ipah v shopping centru.

 

Ja res je, jest sem pa ve?inoma moral hoditi v zaba?eno ankaro.....ko Pariz in Slovenj gradc...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem ?raufal Sakerja II, plo??ice spredaj, olj,filter,...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures. zadnji tank 6,5 poraba (samo ena relacija), ampak bistvo je da bom sedaj namerno pove?al porabo ?ez zimo, pri?el paket :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

plaval sem 25m v 19s,

kar je ok, ko si tam

 

ko pa racunas kok je to hitro v resnici ( 4.7 km/h) pa: FUUUU

 

A trenira? za olimpijske 2012? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures. zadnji tank 6,5 poraba (samo ena relacija), ampak bistvo je da bom sedaj namerno pove?al porabo ?ez zimo, pri?el paket :jupiii:

 

A se vsebina za?ne na W ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re? mu nej gre med vsako dol?ino in nadaljevanjem, na eno Cockto al pa ?pricer, pa ga slej ko prej (zlasti po ?priceru scat pele?, magari dobesedno)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

problem je, ker zraven mene plava peter mankoc...

medtem ko jaz koncujem eno progo, on je skor pri drugi...pa se to izgleda, kot da se sploh ne matra, medtem ko jaz peljem na 7000 rpm :D

 

A na DIFu plava??

Jest sem mela prej?nji teden tut Manko?a zraven. Sem ga hotla nau?it utapljat, pa je model ?ist preve? ploven! :angry2::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo v slu?bi dubl alienware m11x, m15x pa m17x pa smo na m17x sprobal kko crysis dela :bravo:

Pa mal smo listal Playboy ki ?e ni iz?el :P

 

Ampak to je pa res hitr stroj, k ti prika?e Playboya, ki sploh ?e ni iz?el. :aaaaa:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredu en krog z novo hondo CRZ, 1,5 + elektrika in zadeva ?ipla super, samo placa je bolj za 2 kot za 3.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.