Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pre?ivu prijetn popoldan z osebo ? spola, katera je mlaj?a od 17let, ups mescev! :P

 

A sta ?la na pir?ek ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz ja, ona pa je pila Malinuc, ki ga nagne ?e hitrej? kokr jz pivce! :P

 

Dokaz da je tvoja !!! :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupu nove ?evlje za psa Metz Z6, psu zamenju olje in filtre... sedaj pa novim dogodiv??inam naproti...

 

Ti, zakaj pa Z6 in ne Z8??? Drgac pa dobra odlocitev;4 ali 5 kompletov sem zvozil na Kawasakiju.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra reklama - TUPATAM varjanta! :P

 

Sam kebap je tud odli?en, brez zelenjave(pedri pa to) :D !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce se ze moramo pohvalt s cevapskimi dosezki potem naj povem da prejsnji teden vse skupi sem pojedu 80 cevapov, od pon. do sob., torej povprecno vec kot 13 dnevno :bravo:

edino v petek sem ze mal zafrknil, ker sem pred cevapi pojedu se en doner tko da jih nisem mogu vec kot 10

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele ta trenutek ?re en lete?i :policaj: , ?evape v ?evabđenici ?ez cesto. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao amater, cevapdzinica se pise

ni to meki dj, ampak trdi

cevapi so harTkor :D

 

Se opravi?ujem. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele ta trenutek ?re en lete?i :policaj: , ?evape v ?evabđenici ?ez cesto. :hudicek:

 

?e ga kaka zdrava kme?ka roka poprime, bo res LETE?I! :hudicek::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 urce do morja na izi z 2ma postankoma....kruzal smo na izi pa prical in kofetkal tamala pabstela bagre :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sel na podstreho, spucal predale kjer se nabira krama. Pofotkal - ebay....licitacije ze preko 100 ojro :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

De? mi je nekolko o?edil Hamiltonko! :bravo:

 

Pri nas ga kljub zgornji pohvali (opral vse tri avte pri hi?i) ni bilo. :jupiii: Avto je vseeno v gara?i ker je ?koda opranega in spoliranega avta, da ga ?e isti dan dobi de?. :P

 

Prestavil (in oja?al) polico za TV 4 cm ni?e, da se jo stla?i noter in se obenem odpre omara brez prestavljanja TVja. Posesal sobo, spucal prah (ve?inoma), preoblekel pojstlo, v glavnem soba je kot nova. Matr ?ist s'm gospodinja. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sredo, en dan preden nam odprejo Qlandio, se odpre tudi Eurospin v Kamniku! :bravo:

 

Jure, pravi? da imajo dobro robo noter, katere izdelke priporo?a?, ti ma? garant trgovino v nulo na?tudirano? :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.