Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?ez vikend smo ?tirje zavihali rokave in polo?ili 40kvadratov Knauf stropa z izolacijo v cca efektivnih 8 urah.

 

Stro?ek brez dela 380? - profesionalc pa mi je hotel ra?unat 1200?.

 

In your face kreteni oderu?ki. :hudicek:

 

He,he,vsi "uradni" mojstri so dragi.Zto pa i??emo alternative,ne? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend smo ?tirje zavihali rokave in polo?ili 40kvadratov Knauf stropa z izolacijo v cca efektivnih 8 urah.

 

Stro?ek brez dela 380? - profesionalc pa mi je hotel ra?unat 1200?.

 

In your face kreteni oderu?ki. :hudicek:

 

soseska pomo?, fu?, pla?ilo brez ra?una

 

kr?il si vsaj nekaj zakonovin pripeljal bo? dr?avo na kolena :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez vikend smo ?tirje zavihali rokave in polo?ili 40kvadratov Knauf stropa z izolacijo v cca efektivnih 8 urah.

 

Stro?ek brez dela 380? - profesionalc pa mi je hotel ra?unat 1200?.

 

In your face kreteni oderu?ki. :hudicek:

 

 

Najve?ja ironija pa je v tem da ponavadi sam bolje nardi? kot bi ti tisti "zlatarji" skupi zmetali B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta vikend je bila sosedska pomo? kr aktivna vidim. Sosedu smo pa cel teden prekrivali streho. V bistvu je dal zra?ni most pa vse, kar prej ni imel, delali smo itak samo popoldne zato je trajalo dlje.

Zaslu?ek je bila fajn hrana, nisem fu?al. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega bo u par dneh kupil tak?no mazdo, da bi bila preteklo nedeljo v BTCju precej?na redkost med udele?enci! :danzoman::bravo::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega bo u par dneh kupil tak?no mazdo, da bi bila preteklo nedeljo v BTCju precej?na redkost med udele?enci! :danzoman::bravo::ljubezen:

 

To pa je????

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki tazga, ko ne vem ?e je ?e kdaj bla na kakmu sre?anju (?e pa ?e pa redkokdaj)! Naj ostane skrivnost ?e par dni (pa ni nobena izmed Rx7 niti kaka B2500 al BT50 al kaj so ?e oznake) :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda stage 1 complete

danes stage 2 in stage 3.....pol pa fotke :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je ?e rekel, da se ne da dobit vinjete 2011?

 

http://www.bolha.com/avtoprema-ostalo/vinj...oglas1274417753

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je ?e rekel, da se ne da dobit vinjete 2011?

 

http://www.bolha.com/avtoprema-ostalo/vinj...oglas1274417753

 

ha ha - me zanima stanje vinjete....

 

?e labi jo je 'dal' srbom :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej lih to me zanima, ?e sva z Labijem upravi?ena do povra?ila oz. nakupa nove, ?e se vozilo ne bo ve? vozilo po na?ih cestah oz. glede na to da je precej dale? stran od na?e meje - prodan! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej lih to me zanima, ?e sva z Labijem upravi?ena do povra?ila oz. nakupa nove, ?e se vozilo ne bo ve? vozilo po na?ih cestah oz. glede na to da je precej dale? stran od na?e meje - prodan! :ne vem:

 

to ni va?no, va?no je da je bil prodan in ne uni?en...edina varianta je da ti nov lastnik da povra?ilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah njemu tista vinjeta itak ni? ne nuca, tako tudi ne bo zainteresiran za nikakr?no povra?ilo (?e si mislu da ti kej ? odlista in s tem ke?om kupi? tukaj potem drugo)! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli me glava.

 

Kaj je tukaj dobrega ? ?zmeden?

 

Boli me menj kot v?eraj. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah njemu tista vinjeta itak ni? ne nuca, tako tudi ne bo zainteresiran za nikakr?no povra?ilo (?e si mislu da ti kej ? odlista in s tem ke?om kupi? tukaj potem drugo)! :whatever:

 

boli jih...?e vedno je na vozilu in ni prenosljiva....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odkrito receno za tistih 40 eur al kok bi dobu nazaj, niti priblizno se ne mislim ukvarjat s papirji dopisi in podobno pizdarijo...naj jo kar majo

 

a da je pol celo mo?no? Sem mislil da samo ?e je avto odjavljen kot totalka....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in pol kupuje? avto in to francoza?

 

Raj? skuter obod :)

 

 

ne ne, ne vem ce je mozno, sam pravim, ce bi blo mozno bi verjetno kompliciral z birokracijo...

 

Verjetno te tolk cajta driblajo, da nakonc obupa? in jim re?e? naj si jo napopajo na rit - magari za cev let, do izteka! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.