Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

waaaaaaaaaa,..da se pohvalm,..sm zataknla mazda letakc eni viola 6ki,..no ok,..mami ga je :D

 

 

my first time sramezljiv ok no,..mamin first time :D ma ajde,..najin :P

 

 

jao bluzim,..la?na sm pa se mi blede,..Labi sigurn zastop kako je to :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem tudi jaz mel danes v planu, pa se nisem uspel pridit do tega. Bo pa ze cajt da se nardi cistka.. :D

 

 

ma ja,..sam funny,..tistga, zard kerga je bla ?istka, sm iz firbca dala nazaj ?e ?ez ene dve ure :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?i?i, sej kmav pridm za tabo :ouje::danzoman::ljubezen:

 

Pohvalm se pa loh, da me je ?e ko sm se pelju na jutranji tek pred ?ihtom, me je za las zgre?u en ultra velk bager, k je motori?no u rikverc pi?iv (vrjetn u mi?e)! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mrtvilo je danes a ne, vro?e, sonce ga ?ge, poletje, dopusti, nobenemu se ni? ne da, samo pod palmico se vsest ob rahlem vetri?u ter gledati ?udovito morje in srkati ledeno mrzlega Heinekena :bravo:

 

To ti je ?ivljenje :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,?e bi prvo pa zadnjo stvar iz tvojga seznama ?rtal,bi blo ?e dosti! :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.