Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zakaj pa nisi ?la po stari cesti?Jest grem poleti zmeraj tam.Pa ne,da pr?param,ampak so v redu ovinki tam.In ponavadi ni take gu?ve tam.

In moja draga jih ne prena?a glih najbolj?e. :hudicek: (ovinkov).

 

Moja tud ne ampak jaz se stare ceste izogibam predvsem zaradi motoristov, ki mislijo, da je tam poligon za dirkanje :angry: ?e posebi , ko mi je zadnji? en tak butl reku: " ja kaj, a misli?, da sem motor zato kupil, da se bom po?asi pelajl?" :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rjava,..baje temni cimet,..

 

 

?ele pol k sm se pobarvala sm se spomnla, da je moja so?olka pr?la vn svetlo zelena, k se je po?trihala na rjavo iz blond,..

 

tko da se morm pohvalt da nisem zelena :jupiii::ouje:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja in glede na to da je crkven praznik,..vam je loh jasn da smo dons pokale od smeha, k so poklical iz zavoda sv. stanislava, ?e lahko nardimo izredno dostavo, ker so pozabil da je praznik Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja in glede na to da je crkven praznik,..vam je loh jasn da smo dons pokale od smeha, k so poklical iz zavoda sv. stanislava, ?e lahko nardimo izredno dostavo, ker so pozabil da je praznik Objavljena slika

 

E,pa sej oni po mojem so ?e najmanj na teko?em z temi cerkvenimi prazniki. :)

Va?no je,da prtekajo dnarci. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E,pa sej oni po mojem so ?e najmanj na teko?em z temi cerkvenimi prazniki. :)

Va?no je,da prtekajo dnarci. ;)

 

Va?no da je en dan prej pla?a :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem se pozdravil od zastrupitve z alkoholom :bravo: 1. dan sem samo bruhav in spav; 2. dan sem mal bruhav, neki probav jest, ve?ino pa spal; 3. dan po?as se navajal spet na hrano; Danes se mi je pa ?e skoraj ?ist vrniv apetit, sam ?e mal ?udn filing mam u ?elodcu(kot da bi bil skoz prazn), pa za 5kil sm shuj?av :D

Zdej pa ko se po?utim bolje pa hitr skakat nazaj :D

Jutri bom probal izvesti tole

iz 10ih metrov

Wish me luck :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,da se pohvalim,da sn nazaj z morja! :P Sicer pa ste itaq ?e opazli po pove?anem ?tevilu postov..... :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.