Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Lah se pohvalim, da sem kon?no usposobu bicikl, sicer ni ?ist brezhiben, dale? od tega, je pa na dobri poti, ?eprou se je kr zanimiv s takim kr?om okol vozt, pa ?e hitrej sm k z avtom :D

?eprou mam u planu k?nga flexer?ka kupt, ampak zaenkrat bo prioriteta bicikljot :D

?koda k mam do ?ihta predel? pa se morm z avtom vozt <_<

 

Pa ?e to se morm pohvalt da sem dans ?ou naro?nino sklent, kon?no konc izjav une tete k mi skoz te?i da nimam dnarja gor na tulifonu :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madonca, kako se jaz trudim s to "va?o" sloven??ino... :D

 

:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: to je pa dober za?etek, ker prvi dan se pa res ne spodobi, da zaspi? :P

 

 

ponavadi sem ene 10 minutk, itak kofetkamo s ?efi ene 20 minutk, zamujala pa sem samo 1 teden, ker ob 7h zjutraj je kr ?ok zame drga? :) potem pa se navadim:) lansko leto sem s kolesom hodila, letos pa mam 4 in je bolj?e :D

 

a ?e kdo kdaj zamuja? :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm u prej?nji slu?bi usak dan zamudu min. pou urce, pa ni noben te?iu, ker kolegi so pa tkt kavo pil, ki je jaz nisem in smo lih se izena?l pol sm ?ou pa ?e ene 15 min. prej dam, no pa malco mal raztegnu in je delavnik kar naenkat sam ?e 6 urc namest 8! :danzoman::hohoho:

 

Zdej u novem ?ihtu, pa se ne hecam preve?, no malco po?as raztegujem, zamujam pa raj ne, ker mam med drugim 3 mesce poskusne dobe in se morm mal pridnga delat! :ne vem: :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pridem ko pridem in grem ko naredim 8 ur :P

 

To mi delaj, ve? nas je takih. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaooo...lenobe :D

 

se ko sem bil v LJ sem vec delal

tle pa no comment

 

Kak?ne lenobe, popoldne je fu? na sporedu, takrat se pa res dela. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam da se dela, potem pa ni panike ane :) itak bi mogl met tko delovnike, da bi nas ocenjeval po u?inkovitosti in ne po ?asu k ga tam pre?ivimo...a bit off t, ok da se ?e mal pohvalim-sem kupla komplet ?arnic za 14 EUR in ne vsako posebej--so me mal na****il k sm avto kupla in sm dobila ene 3 ?arnice v ?katli za jugota...?e koga nostalgija daje lahko fotkam ?katlo! :D

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.