Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Skutine ?epke.

Pol sem pa ?e mal packala, pa sem naredila ?okoladne kroglice. Ful packanja, da pride potem taka njami njami njami krema. Potem pa ?e ve? packanja, da tisto pocasto kremo oblikuje? v kroglico z mrvicami :D

 

 

mmmm,..dobr to :)

 

Kako pa kroglce nardi?? iz albert pi?kotov?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa kroglce nardi?? iz albert pi?kotov?

 

Nene, so ?ist ?okoladne.

Najprej zavre? sladko smetano, da? not mal kakava, pa 2 jajca. Pol pa me?a?, da se ohladi.

Pol pa stopi? najbolj?o ?okolado iz Hofra - 65% kakava, pa maslo pa cukr v prahu. Potem pa to zme?a? skupi, pa da? v hladilnik. Potem ko je pa trdo, pa hitr oblikuje? kroglice. Sam ne sme? met toplih rok :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha,..to sm pa ?e delala, samo da sem dala ?e mlete le?nike not :)

 

 

Men so druga? nejbol?e tiste ko zdrobi? biskvit (recimo ?e ostane od torte) in mu doda? stopleno belo ?okolado in maslo, pa ?e mal smetane, ruma al kej taga, in potem oblije? s ?okolado in posuje? s kokosom. Lahko pa nardi? tud s ?oko biskvitom in prme?a? stopleno mle?no ?okolado. ZAKON :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt: bravo :bravo:

 

Sn ?e bil tam ve?,zato se mi je zdelo,ko si napisal vi?ino. :D Je pa carsko a? :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sn ?e bil tam ve?,zato se mi je zdelo,ko si napisal vi?ino. :D Je pa carsko a? :bravo:

 

z megli.... NE :hohoho: drga? lansko pa predlansko je blo pa noro ker so ?iroke in dolge proge, sam kaj ko nismo ni? vidli ker so bli oblaki in mi v njih <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,za gor pa res more? gledat vremensko napoved,preden gre? tja,druga?e ni tak lu?tno. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo lahko se pohvalim, da sem v enem kosu pri?el iz vikenda v Novem Sadu. Posledice sicer ?utim ?e danes, ali mala je to cena za tak?en vikend :mi pijemoo: ;) ki bi ga ponovil takoj. Vreme je bilo do Siska de?evno od tam naprej pa kot bi odrezal, vse suho. Garmin mi je pri?paral cca. 10 km v eno stran saj me je peljal po kraj?i poti kot jo poznam :bravo:

Skratka videl veliko zanimivih stvari, lepih punc in jedel najbolj?i ribji paprika? ever!

 

 

?e par utrinkov z poti in mesta samega:

 

Takole je izgledalo prvih par ur vo?nje

post-418-1226341544_thumb.jpg

 

ko??ek raja na Fru?ki gori

post-418-1226341597_thumb.jpg

 

pogled na mesto z Petrovaradinske trdnjave

post-418-1226341668_thumb.jpg

 

"nova" stojadinka :D

post-418-1226341635_thumb.jpg

 

nostalgi?no urejen hotel kjer smo bili

post-418-1226341743_thumb.jpg

 

brez tega pa ne gre

post-418-1226341788_thumb.jpg

 

 

?e trip summary:

prevo?enih 1120 km

?isti ?as vo?nje 11ur 14 min

povpre?na hitrost 99,4 km/h

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sn mogla zadno sliko odpret in pove?at ter nekaj preverit.....

Vsi so (ste) me razo?arali :P

 

Kaj si jo okoli obrnila?? :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no,zato pa pravim,?e si sliko okoli obrnila,?e se ?e oni niso obrnili za slikat. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa ?e s tem se bom pohvalil da sem se v?eraj kopal v reki ki je imela 6 stopinj, zrak pa 12 :bravo:

 

Norc! :blink: Ziher si bil pi?ka pol. :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah,to pa jaz ne vem,?e te ?e nisn vido. :D Pa ni? slabega nisn mislo,ne zgoraj,pa ne zdaj. ;)

 

 

 

 

Aja,pa zakaj ?al? <_< A kje pi?e,da so mi blonde v?e?? :lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko vidim da je dal gor sliko od stoenke tanove..no ja mi smo mel zeleno ko je mela se okrogle lu?i pa smo notr nalo?l osla pa smo ga pelal...sej se lahka pohvalim al ne...ceprow se ne spomnem kr sm bil star okol3 leta sam vseen svaka cast mojim starsom ?zmeden?

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kopal v reki ki je imela 6 stopinj, zrak pa 12 :bravo:

 

O fak, pol se pa s tabo ne grem kopat, trenutno se po?as pripravlam za Novoletno kopanje na Bra?u za 1.1., voda naj bi mela nekih 13 al 14, v glavnem krepko premal za normalne toplokrvne osebke! :hohoho:

 

P.S. - Bilder, una scena na Titaniku, ko tone, pa folk u skor ledu plava, ti pa bi biu notr pa total preznojen in se ?elel kej shladit pa ti nikakor neb znesl, mamu........, o fak in neb vedu kaj narest! :P:D:hohoho: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O fak, pol se pa s tabo ne grem kopat, trenutno se po?as pripravlam za Novoletno kopanje na Bra?u za 1.1., voda naj bi mela nekih 13 al 14, v glavnem krepko premal za normalne toplokrvne osebke! :hohoho:

 

P.S. - Bilder, una scena na Titaniku, ko tone, pa folk u skor ledu plava, ti pa bi biu notr pa total preznojen in se ?elel kej shladit pa ti nikakor neb znesl, mamu........, o fak in neb vedu kaj narest! :P:D:hohoho: :ne vem:

 

zdej ?akam da prvi? zapade sneg, takrat bo ?e ena runda :bravo: naslednja runda bo pa ko voda zmrzne, greva iz frendom led razbit in notr :D a se prdru?i? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v dobre pol ure zmontiral XCARLINK + BT. :D

 

 

Ja originalni radio sem moral "predelati". :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.