Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

kako se lahka vrata tok zakrivijo ko jih odpre? oz.zaloputne? jaooo-drga? pa si kar lepo naravnal vrata nazaj :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nimate kaj po?eti v popldanskih uricah lahko ponovite to mojo vajo. tongue.gif

 

Hehe, Alex, a pri tem delajo kak?ne mi?ice, da se ne matra? zastojn? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in danes se moram pohvalit,da sem popravil TV, katero je neuspe?no hotel popravit "majstor".

Po "popravilu" se mi je po treh-?tirih dnevih zopet pojavila ista napaka-zaslon je bil ?rn- brez slike.

Pomagala je dobra stara metoda-?amar sa strane in je spet delala.

 

No,danes mi je to ?amaranje dopiz..o in sem se lotil popravila...in to pri vklopljeni elektriki in da je Tv delala. :aaaaa:

 

...kaj kmalu sem ugotovil,da je nekaj z enim konektorjem narobe-malo kontakt spreja,kombinirke in spet dela kot nova- LCD seveda,?eprav moja to ni . :zvizga:

 

?e ho?e? nardit res kaj v redu in za pet-naredi to sam-;

?e ?akal, da pride mojster zadet, bo? pla?eval spet in spet. ;)

 

 

Matr,kar poeti?na ?ilca mi je sko?ila ven. :blink:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ti si cel genijalc ej mam eno TV za popravit stara je pribli?no 40 let no pa ubistvu ne vem ?e je TV dalinc ne dela :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klop?i?, ?e zbira? tak?ne, sam re?, ti loh eno prpelm ene pol mlaj?o, pa jo tut neki "ba?e"! :D

 

Se pa pohvalm, da sm v sodelovanju s tremi kolegi uspel popla?at kolegu Celi?arju minus na banki, da bo zdej dubu kredo, oujea! Solidarnost se je res izkazala! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi da te ne ugrizne!

 

Jz pa total zadovoljen, zdele mal odkolesaru ?e po mraku, ko sm dubu po ve? letih bicikl, da mi funkcionira (zrihtu Jures-ov bratranc), tko da ne bom samo na mestu gonu (sobn bicikl, alla hr?kovo kolo)! :blush::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mali, kar nazaj v ?olo, vidim da predloga S in Z ?e vedno ne obvlada?, da K pa H raj?i ne preverjamo! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mali, kar nazaj v ?olo, vidim da predloga S in Z ?e vedno ne obvlada?, da K pa H raj?i ne preverjamo! :D

 

vem da more bit S sam preverjam kdo je mel pravopis 5 :D si nism mislil da bo kdo.. pa sm 2x namenoma naredo napako :D zato k sm bil to nedavno vpra?an...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No nisem mel 5, ampak vseeno pa ne pi?em kdo v stilu gdo npr.! :jezicek:

 

kdaj pa se rabi K in kdaj H, da vidm, to mor? ustrelit kot iz topa - pa ne ka?nega zarustanga (JLA)! :angry2::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S: pred besedami z za?etnico C, ?, F, H, K, P, S, ? ali T.

 

Z: pred besedami z za?etnico A, B, D, E, G, I, J, L, M, N, O, R, U, V, Z ali ?.

 

H: pred besedami z za?etnico G ali K.

 

K: pred besedami z za?etnico A, B, C, ?, D, E, F, H, I, J, L, M, N, O, P, R, S, ?, T, U, V, Z ali ?.

 

Upam da nism kaj za?u?tral :D To sm ?e zdej nadudlan :blush:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe :rispekt:

 

Po potrebi ti po?ljemo kak?nega mazda?a na ?olanje, :P medtem ko Honda?i se izobra?ujejo zgolj v smeri pritiskanja pedala plina do blokade! :harhar::dudek::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LABI..

 

predlog S ma? pred nezvene?imi nezvo?niki. (c ? f h k p s ? t) --> Ta SuHi ?KaFeC pu??a

 

Stavim, da mas to se vedno Z alkoholcem na roki napisano

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures a misli? tkole ko sm mel filozofijo ko sm jo bil pra?an? :hohoho::bravo::harhar:

 

Pa ?e nekaj ?e je konec ?ole se spravi mal ven in ne za PC....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures a misli? tkole ko sm mel filozofijo ko sm jo bil pra?an? :hohoho::bravo::harhar:

 

 

Pa za babam pejd mal. :dudek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures a misli? tkole ko sm mel filozofijo ko sm jo bil pra?an? :hohoho::bravo::harhar:

Objavljena slika

 

ej dober tatoo... kaj ?e bi si ga ?e kam v tetoviral... :bravo:

 

nas tujce so na gimnaziji ucili po tem stavku ta suhi ?kafec pu??a...tko smo si zapomnili (se zdaj ne vem tocno kaj je skafec ampak s temi S-ji pa Z-ji nimam problemov...vsaj neki :bravo:

 

?kaf ali ?eber, da ti bo la?je ;) ?kafec je samo pomanj?evalnica od ?kaf

 

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.