Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

no ja,..js pa nimam zbranih najpogostej?ih la?i mo?ke populacije,..tko al tko vas je sam gobec in skoz nakladate :P

(zdj se grem pa skrit in me kk?n let ne bo ve? na forum) :ph34r:

 

..zdej si glasna k si na drugi strani satelita, na sre?anju se bo? pa s pi?kotki oddol?evala :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvala 1.:

se morem pohvalt, da imam zdaj porihtan avto: zamenjana oba sprednja vtika?a za varnostni pas in na novo software-sko nastavljen prosti tek ter prosti tek ob v?igu (?tefanove besede). zdaj pa da vidimo, kako bo delovalo.

 

Pohvala 2.:

se moram pohvalt, da imam nov telefon Samsung U700. Lep k svina. svojih slikc ?e nimam, je pa tukaj slikca iz enga foruma:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Vir

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvala 1.:

se morem pohvalt, da imam zdaj porihtan avto: zamenjana oba sprednja vtika?a za varnostni pas in na novo software-sko nastavljen prosti tek ter prosti tek ob v?igu (?tefanove besede). zdaj pa da vidimo, kako bo delovalo.

 

Pohvala 2.:

se moram pohvalt, da imam nov telefon Samsung U700. Lep k svina. svojih slikc ?e nimam, je pa tukaj slikca iz enga foruma:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Vir

 

Bravo.?estitam,da so ti porihtali avtek. :bravo:

No,tudi za telefonin,?eprav nisem glih nek prista? le-teh.

Ampak vseeno super tudi za telefon :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe Alex,..a si zadnje ?ase spet kej sprobaval razli?ne pralne pra?ke in meh?alce za mobitele? :hohoho:

 

Niti ne...moram pa re?,da mi je zadnji? padu po tleh in sem ga potem celega raz?raufal na prafaktorje,ker

ni hotu ve? delat.

In pol,valjda,od takrat mi ne dela gumb za glasnost,pa slikat ne morem ve? z njim in vsaki?,ko me kdo

kli?e,se ugasne.

 

Ni glih ne vem kako prakti?en ve?. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa grem na koncert hot red chili peppers v Udine. :danzoman:

 

Upam,da mi bo vsaj danes uspelo koncert videt,?e sem ?e zadnji? ostal z dolgim nosom.

Dr?te pesti,da ne bo kakih neviht,tromb di aria,povodnji in podobnih dogodiv??in in da bo

koncert potekal po scenariju(brez raznih nepredvidljivih pirotehni?nih pripomo?kov). :P

 

No,imejte se ?e naprej lepo in bodite v cvetju...

Bom sporo?u,kako je blo. ;)

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje so RHCP znani po fu?anju pevca in kitarista v ?ivo, medtem ko sta bobnar in basist temelji, protipotresne vezi in stene benda (unadva sta samo ovenele ro?ice na balkonu), seveda kar se zvoka in pravih tonov ti?e.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je to glavna turisti?na atrakcija vsaj po obisku sode?! :ljubezen:

 

Sicer mamo pa ?e neki logisti?nih te?av, kako do tja pridt, mav mav mamo pleharije na izbiro, pa cela ?reda se odpravla! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.