Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Baje so RHCP znani po fu?anju pevca in kitarista v ?ivo, medtem ko sta bobnar in basist temelji, protipotresne vezi in stene benda (unadva sta samo ovenele ro?ice na balkonu), seveda kar se zvoka in pravih tonov ti?e.

 

Ti,sam to je pa ?ista resnica,kar si napisal.

Kitarist je katastrofa,da ve?ja ne bi mogla bit.I??e neke tone,ki jih druga?e sploh ni na kitari.

Nisem vedu,al to tip resno ,al se samo heca. :(

 

Nekje na pol koncerta je usko?u ?e en kitarist ?zmeden? ,ki pa je bil taka klasa,da je dvignu folk gor.

Vsaka mu ?ast.

 

Pevec je pa poglavje zase.Niti enkrat samkrat ni kontaktiral z publiko.Pa tudi to?en je bil samo vsake tolko.

Vse je napovedoval basist,ki je res klasa.In bobnar tudi. :rispekt:

 

V glavnem,vse skupaj mi je delovalo,kot da so na enih slabih vajah(in to zadeti).

Ocena:-2.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se morm pohvalt, d me avgusta al septembra najvrjetneje tole ?aka - Via della Vita (uradno najte?ja smer v Slovenijiin njeni bli?ini)! :ljubezen::danzoman:

 

Sam matr vola, ?e sam tale pogled tko izgleda kt da ?love?ki be?ijo pred Luciferjem ?ez nek ogromn dimnik! :ouje::D

post-342-1183123804_thumb.jpg

post-342-1183124040_thumb.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit,da se danes nimam za kej hvalit. :(

Danes mi gre vse za en k...c.

 

Z mojim dopustom drugi teden ne bo ni?(tako,da mi ostaneta samo dva tedna). :blink:

 

To je pa tako,?e se meni? z direktorco,ki ti nekaj obljubi,ko pa je treba podpisat,se dela neumno.

(taka je kot na?i vrli politiki v SLO,pa ?e blond-ampak res blond je za povrh). :angry:

 

Pamti,pa vrati...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit,da sem ustal ob 5.pa 15 min.,?eprav nisem ?ev v slu?bo.

Mega. :bravo:

 

 

?zmeden? pa nisi normaln :hohoho:

 

no js se morm pa pohvalt da sm se vsaj za silo naspala,..me je zmankal okol 7h zve?er,..(?eprou nism mela namena zaspat) in sm spala do pol devetih (zjutri valda) :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? pa nisi normaln :hohoho:

 

no js se morm pa pohvalt da sm se vsaj za silo naspala,..me je zmankal okol 7h zve?er,..(?eprou nism mela namena zaspat) in sm spala do pol devetih (zjutri valda) :bravo:

 

No,pol si spala ?e namesto mene. :hohoho:

Itak spanje je potrata ?asa. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja finta ... Objavljena slika

 

Jaz vstal danes ob 5:20 ... Objavljena slika

 

Aha,malo sem si sposodu tvojo finto.. sramezljiv

Ampak tako tudi jest mislim. :bravo:

 

Pa kaj je danes tebe vrglo tako zgodaj pokonci?Si ?e mene prehitu. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,malo sem si sposodu tvojo finto.. sramezljiv

Ampak tako tudi jest mislim. :bravo:

 

Pa kaj je danes tebe vrglo tako zgodaj pokonci?Si ?e mene prehitu. :hohoho:

 

Vsak dan vstanem okrog 5:30 (pa sem ?el spat ob 1:45) :( ... samo ne letim najprej na forum ... :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak dan vstanem okrog 5:30 (pa sem ?el spat ob 1:45) :( ... samo ne letim najprej na forum ... :P

 

Sej jest tudi ne. :P

?e bi ?el takoj na forum,bi kdo mislu,da sploh ?e nisem ?el spat. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o bog se usmil,..niste resni,...no ampak po raziskavah sode? nej bi s staranjem rabl mn spanca zard pomankanja melatonina :ne vem: tko da pr 50h bom pomoje tud js mela 8 ur spanca dost, ker zdj brez problema loh spim tud po 12ur skupi :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o bog se usmil,..niste resni,...no ampak po raziskavah sode? nej bi s staranjem rabl mn spanca zard pomankanja melatonina :ne vem: tko da pr 50h bom pomoje tud js mela 8 ur spanca dost, ker zdj brez problema loh spim tud po 12ur skupi :hohoho:

 

He,he,ko bo? mela froce,bo? bla zadovoljna ?e s 5 urami na no?. :P:hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o bog se usmil,..niste resni,...no ampak po raziskavah sode? nej bi s staranjem rabl mn spanca zard pomankanja melatonina :ne vem: tko da pr 50h bom pomoje tud js mela 8 ur spanca dost, ker zdj brez problema loh spim tud po 12ur skupi :hohoho:

 

Dobra, dobra... :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E jih bom mela jih bom pa mami uvalila,..una je tud bl zgodna tko k vidva s komarjem :P

 

Aha,tudi mi smo jih v?asih tako "uvaljevali" mamam,sam zadnje cajte imajo obe neke ?ude?ne kao

opravke...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe,..ja no,..moja je ?ist navdu?ena nad tem da bi mela vnuke in fa?e ?iv?nga ?e ji re?em, da se zna zgodit da jih ne bo :hohoho:

 

pa preden me spet napadete, da sm grozna oseba ker ne maram otrok,..so v planu,..?e najdm primernga fotra,.druga? pa pa?... :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he,ko bo? mela froce,bo? bla zadovoljna ?e s 5 urami na no?. :P:hohoho:

 

:hohoho::hohoho::bravo:

 

 

Pa kake hude probleme ma? ti Ally...... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.