Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Morem se pohvalit,da sem prej prvi? menjaval ?arnico sprednjo na Mazdi. :bravo: Do zdaj mi namre? na nobeni ?e ni crknila kaka ?arnica,tak da zato nisn mel izku?enj. ;) Mi je pa presenetljivo hitro ?lo vse skup,kakih 6-7 minut,pa je blo vse fertig. :bravo: Mogo?e je k temu pripomogel rahel de?ek,ki je za?el ravno takrat padat. :lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,kaj pa vem,kaj je bla za ena,nisn gledal. :huh: Sn jo pa kr iz kompleta iz prtlja?nika vzel. :( Bom pa itaq dal xenonke not,tak da ne bom kompliciral z temi ?arnicami. Samo z mojstrom Yavarjem se ?e morema zmenit za detalje. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,kaj pa vem,kaj je bla za ena,nisn gledal. :huh: Sn jo pa kr iz kompleta iz prtlja?nika vzel. :( Bom pa itaq dal xenonke not,tak da ne bom kompliciral z temi ?arnicami. Samo z mojstrom Yavarjem se ?e morema zmenit za detalje. ;)

 

Ne bo ti ?al in seveda pravilna odlo?itev ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sm skupej spravu film?k leto?njih skokov v vodo. Je pa na hitr skupi spravlen tk da ne zamerit.

Je pa notr tud skok s 15m na glavo,salta nazaj z 9m,...

 

http://www.youtube.com/watch?v=vd_J5euA2b0

 

Enjoy :bravo:

 

uaaa bravo...

ful lepo...jaz z vec kot 5m si ne upam...vsi so lepi (na glavo)

sploh ta z mostu pri 1:47 mi je pa fenomenalen

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e mimo, ?koda da nis poklicu n gsm, k tkt mormo kao u najkraj?mu cajtu zapustit stavbo in pol jasno nimam neeeeta! :P

 

@Bbilder - ti si pa ?vau, kar se skokov ti?e, sploh ?e si na vseh ti, pa ?e drugo leto pi?i? u Mostar! :danzoman::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e mimo, ?koda da nis poklicu n gsm, k tkt mormo kao u najkraj?mu cajtu zapustit stavbo in pol jasno nimam neeeeta! :P

 

@Bbilder - ti si pa ?vau, kar se skokov ti?e, sploh ?e si na vseh ti, pa ?e drugo leto pi?i? u Mostar! :danzoman::bravo:

 

Sam na enmu nism jest :) Na tistmu kjer un mulc vsa drevesa obere za sabo :D

 

Drga? pa hvala vsem za pohvala. Sm prov ponosn nase. Letos za?nem z akrobatiko pr enmu ful dobrmu upokojenmu skakalcu. Tako da bo drugo leto bolj zanimivo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.