Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes se spla?a nabaviti Slovenske novice in prelistati Polet. Ve? ne napi?em, da ne bo kdo rekel da delam reklamo konkuren?ni znamki. sramezljiv

OK namig: Pi?ejo o ne?em z imenom GT-R in njegovi zgodovini). :rispekt::rispekt:

 

Torej pisejo o grdih avtih...brezveze dat denar za to

 

(branim lastno znamko)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes naro?il tole:

 

Vukson..... lepotica prava.---- osebno mi je pa v ?ivo ?e boooolj?i.-.. :D

 

 

Danes se spla?a nabaviti Slovenske novice in prelistati Polet. Ve? ne napi?em, da ne bo kdo rekel da delam reklamo konkuren?ni znamki. sramezljiv

OK namig: Pi?ejo o ne?em z imenom GT-R in njegovi zgodovini). :rispekt::rispekt:

 

 

UU dober ?lanek... sem ga ob prvi kavi prebral z najve?njim u?itkom, predvsem me je fasciniral podatek za kolk sekund je zalimal Porsche 911 turbo in ferarrija 599..... NOROOO!!!!

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BMW, BMW, BMW. Pa? hudi so, pa RWD imajo pa bolj ?portni sploh ?e so ?rni. :P Hecam no... ;)Objavljena slika Pa? za?el si oporekati ker sem napisal da je zanimiv ?lanek, obenem pa vemo, da si tihi prista? BMWja. ;)

Da so Nissani Grdi sem se ?e zdavnaj sprijaznil. Pa? dajo prednosti ?emu drugemu. Jaz vedno pravim, obstajajo pa znamke, ki dajo ogrono denarja dizajnerjem in dizajnerskim studiom (ne, ne mislim Mazde ampak kakega peugeota, Italijane) ampak po drugi strani pa slovijo kot problemati?ni v kvaliteti. Lahko bi ti nametal malo morje linkov s testi tega avta in povsod so ga prehvalili ampak se mi ne da, pa tudi ne spla?a se, ?e ti je grd ti je grd, pa kaj potem. Lahko bi pa vedel da lepota ni vse. :)

?lanek je pa tako kot vsi v neavtomobislkih ?asopisih (no celo v avtomobilskih revijah v?asih) bolj amaterski ampak vseeno zelo zanimiv za branje. ;) Mogo?e so napisali Godzila po slovensko?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao sem te razburil pa sem se hecal s prvotnim postom (no nissan je grd vseeno :) - razen primere iz leta 1991, ki mi je se vedno lepa)

predlagam, da na naslednjem srecanju me peljes v meka :)

 

pa nisem sam pristas bmw-ja...je veliko ostalih

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj to ti pravim! Nissan je le malokateri lep. :bravo::hohoho: tastara Primera je ?e kar klasika ja...

Za McDonalds sem pa tudi jaz vedno, samo ti bolj malokrat pride? na meete. :(

 

(aja je pa res, da se mi zdi neumno, ko ljudje dolo?ene zelo dobre avte sodijo le po videzu in menijo da je ?koda denarja zanj. Pa ne mislim NXa, ker ta je res grd. :))

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj to ti pravim! Nissan je le malokateri lep. :bravo::hohoho: tastara Primera je ?e kar klasika ja...

Za McDonalds sem pa tudi jaz vedno, samo ti bolj malokrat pride? na meete. :(

 

(aja je pa res, da se mi zdi neumno, ko ljudje dolo?ene zelo dobre avte sodijo le po videzu in menijo da je ?koda denarja zanj. Pa ne mislim NXa, ker ta je res grd. :))

 

ja problem, ker vedno ko so meeti me ni v slo.

upam da zdaj februarja bom tukaj (ker bo itak zadnje srecanje za en lep cas :( )

 

drugace pa jaz tud po videzu sodim....pac taksen sem, lahk je super duper, ce mi ni lep ga nocem met...

Dizajn mi je zelo pomemben

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja problem, ker vedno ko so meeti me ni v slo.

upam da zdaj februarja bom tukaj (ker bo itak zadnje srecanje za en lep cas :( )

 

drugace pa jaz tud po videzu sodim....pac taksen sem, lahk je super duper, ce mi ni lep ga nocem met...

Dizajn mi je zelo pomemben

 

Labi,se podpi?em.Lahko je raketa na ?tirih kolesih in ima pospe?ek do sto na uro 1,5 sek.,?e je grd je grd. :harhar:

Naj ga vozijo tisti,ki jim je za lepoto malo mar.?e najbolj?a kombinacija je lepota + kvaliteta ala Mazda 6... :P:bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sem se vrni iz na?ih prrelepih cest, ker sem naredil par kilometrov z nagibalnikom in ne vem naj bom vesel ali pa nesre?en, ko delam primerjavo med staro cbrko in novej?o. Nova ima bolj?e vozne lastnosti, 50 kil je la?ja, ?e bolj enostavna za vozit kot prej?nja in motor pa je veliko bolj in lep?e odziven, kar mi pa najbolj ni v?e?a pa sta obe ogledali, ne glede kako sem jin nastavil vedno za sab nisem videl ni? :( in poraba ki je ob normalni vo?nji vi?ja :angry: . Stara ima 5 cm ni?je sede?(zame zelo pomembno sramezljiv ), te?ja, ni?ja poraba, motor ne "vle?e" lepo in pri dodajnju gasa prime tako da kr cukne, ?esar nova ne dela ampak prav lepo zagrabi in pospe?i .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ga lep?ga ko grdoba prehiti ?mekota, hehe. :P

 

se zeeelooooooooooooo strinjam

 

primer moja 626 na pogled vecini ni nevem kaj, poleg tega je takrat imela se nalepke(rjo) gor, ampak ko sm v pospesevanju pajsnu (na zaprti cesti) novga bmw(sosolcev ki si ga je kupil sam z ocijevim ?) ni blo lepsga obcutka :bravo:

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je tud full usec oblika ni mi pa usec (in to posledicno pripelje do soka) pri moji: rja na stebricih, habvi..(je ze popravljena), sprednji odbijac postrani stoji itd. take "malenkosti" ki izgled avta cisto pokvarijo masine pa ne :bravo:

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalil bi se, da smo danes v slu?bi to?ili na tone in tone barve z imenom "Mazda NU - Vintage RED" :bravo:

Kak?na izgleda in kateri avti so jo imeli/jo imajo? Na netu sem na?el tak?ne zadeve:

 

1991 MAZDA RX-7

NU - Vintage Red Tri-Coat (also coded as NT)

Objavljena slika

 

Pa MX-6ke so imele tak?no barvo.

 

Ne bi me presenetilo, ?e je to ista barva kot jo ima Zelc. B) Zemir a imam prav? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi me presenetilo, ?e je to ista barva kot jo ima Zelc. B) Zemir a imam prav? :ne vem:

 

Moja naj bi bila classic red :ne vem: Na prvi pogled pa deluje ista kod je ta na sliki vse je mogo?e :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.