Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes sem pa na cesti vidla tanovo 6ko karavan. Ahhhh :wub::aaaaa: Sicer je bla vi?njasta nagrau?na barva, ampak za razliko tastare 6ke (ki zgleda grozno fuj bljak v tej barvi), je ta ?e ?ist ok :)

 

2. O?i je ?el danes s 6ko v A Cosmos, ker nej bi neki jerman cvilu. Uglavnem po?lihtali so v 5 min, super fino :)

In domou je pa pri?el ?ist zalublen :D je reku, da bi takoj zdej zamenju na?o 6ko za tanovo - karavana.

Ampak ke? money ni namenjen avtu trenutno... Damn, zakaj mormo koplanico prenovit :vskalo:

 

He, he, zato, da se bo? ti nobel rihtala... :P:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha, tapravo si najdu :D To se ?e zdej lahko... ve? mamo, toplo vodo, ogledalo, bano... Sam đakuzija ne :P

Jest bi raj mazdicoooooo :(

 

Samo potola?it sem te hotel... ;)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest se morm pohvalt da sm koncno dokoncov mojo lubico 626 :ouje:

zgleda SUPER

ozvocenje glede na to da je original z mojim radiom SUPER

sm lih z testne voznje in pelje se SUPER

samo leva polosovina mal ropta, mogoce zato ker sm menov mansete in se mast se ni dobro razmazala :ne vem:

 

slikce se pridejo

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest se morm pohvalt da sm koncno dokoncov mojo lubico 626 :ouje:

zgleda SUPER

ozvocenje glede na to da je original z mojim radiom SUPER

sm lih z testne voznje in pelje se SUPER

samo leva polosovina mal ropta, mogoce zato ker sm menov mansete in se mast se ni dobro razmazala :ne vem:

 

slikce se pridejo

 

Kul!! Slikce :vesel:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa peljem mojo Cuci kon?no pod no? dans, da jo sterilizirajo....me mami ganja ?e celo ve?nost...tko da....

se moram pohvalt, da je njeno neutrudno priganjanje kon?no obrodilo sadove!

Aja pa ju3 mam izpit zjutraj, dr?ite pesti...pa ne, ne spada pod prito?evanja, komaj ?akam, da se ga re?im :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest pa peljem mojo Cuci kon?no pod no? dans, da jo sterilizirajo....me mami ganja ?e celo ve?nost...tko da....

se moram pohvalt, da je njeno neutrudno priganjanje kon?no obrodilo sadove!

Aja pa ju3 mam izpit zjutraj, dr?ite pesti...pa ne, ne spada pod prito?evanja, komaj ?akam, da se ga re?im :)

 

 

Tako se govori. :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam pa kon?no moj hladilnik

 

<_< Kaki pa te je? :whatever:

 

 

Mogo?e mam jaz podobnega? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nope,..taga k bi ga mel ti ?e niso naredl,..razn ?e se bi mogo?e prklopu direkt na pivovarno :P

 

No ja,ampak odkar nisn ve? na ?tajerskem,se mi zdi,da bi bla precej postana vsebina. :P:D

 

 

Drugo bi blo,?e bi Bobi pri?o na obisk. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam. :bravo: ?asti? pija?o v nedeljo! :P

 

bi z veseljem, ampak se moram pripraviti na naslednjega-ki je v sredo, in ne znam ?e 0! tako, da to sre?anje na ?alost izpustim (emmm bolj pa?e v prito?evalno rubriko ane? :) ) ko pa tega dam skoz, pa se neham izmikat! :) 4 maja pa pridem :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,ampak odkar nisn ve? na ?tajerskem,se mi zdi,da bi bla precej postana vsebina. :P:D

Drugo bi blo,?e bi Bobi pri?o na obisk. :bravo:

 

:D to le glej ce pridem kaj okoli da nebo kaj postanega 18 ta mesec se sucem po lj dopoldan ce bos kaj frej

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dopoldan skozi delam zaj,kak dolgo bo? te v LJ? Javi mi na ZS. ;)

 

 

Kaj pa za nas,ki ne moremo prit?Niti namig,kak?ne so? :ph34r:

 

Namig?? Hmmm......lepe so,pa super pa?ejo na avto! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam zdej Celi?arja v gara?i, v vouku ga neki alternator biksa, pa je ?e pr majstru, pol mi je kolega Vine posodu tstarga hro??a (l. 74) za ene par dni, pol pa mi je Frenk kar svojo Celico dau, ko se je u Hro??ka :ljubezen::P

 

No useen upam da bo vouk u tork ?e suvereno na cest! <_<

 

Hro??a pa bomo vrjetn od Vineta kar odkupl, k je res simpati?n stroj?ek in vsekakor vredn par sto EUR! :rozico::ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Sj to, razen ce je res tolk pomemben un pospesek v visokih obratih
    • In koliko časa se voziš nad 4000rpm....🤔😉
    • Sj g165 tudi moras dat po gasu, ker se razlika v velikosto stalce pozna sele nad 4000rpm
    • No, takole je - po 18 dneh sem končno dobil papirje, da lahko menjam sprednji odbijač in masko. Zaznamek je tudi na "poglej pokrov motorja", ker je očitno masko malce nabilo na pokrov in je nad eno lučjo malce manj prostora kot na drugi strani. Me zanima če bo kdo kaj popravil to, ali bodo spet palamudili in se delali norca kot Carglass s kitajskim steklom takrat.   Odbijač sem nekako potisnil nazaj na te čepe, tako da ne štrli več ven in ni videti da bi kaj bilo poškodovano. Vozil sem se pa seveda brez tablice 18 dni, pa še se bom kak dan, preden ličar naroči dele. Nosilec tablice, Mazda znakec, srebrn "lip" verjetno tudi dobim zraven, kajne? Ker na cenilnem listku imam označeno samo odbijač, maska in preveri pokrov motorja. Tudi en senzor mi je razbilo spodaj pri tablici, ne vem kateri je. Ampak v avtu ni nobene lučke.   Ubistvu sedaj ko gledam, niti ni tako hudo za videt. Z 90 km/h direktno v sredino avta...          Odbitne imam 1%, torej plačati bom moral 203,9 €.
    • Mazde 6 sploh nimajo te postavke, se pač vidi da ni poanta v tem, da gledaš te povprečne hitrosti ampak da jo tiščiš 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.