Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

na ?alost je najve?krat kratek stik med obema,..tko da z nobeno :D

 

<_< Ti bom doma pokazal,kera je glavna pri mo?kem! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ?alost je najve?krat kratek stik med obema,..tko da z nobeno :D

 

 

Sam, ?e pa obe na isto mislita, je pa IHAAAAAAAAAA :aaaaa::aaaaa::aaaaa:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi napisala use kar mislm, nebi tega napisu :D

 

Pol tudi ti ve? ne bi tega pisala. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans si pa pohvalo zaslu?jo polcaji, ker so v trzinu vozili spodobnih 100 na uro :bravo:

Jst pa lepo za njimi in se je bla kr morala 100 vozt, usaj km prid? :hohoho:

Je bla kr dinami?na vo?nja in hvala bogu da oni 100 vozjo, ker pol lah tud jst :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej vidva "zaljubljen par?ek" a se vidva hvalite, al jambrata? Ker men bolj zgleda drugo - se pravi, da sta v napa?ni temi :ne vem:

 

He he Boss,to samo zgleda tak. ;) Tu se malo ?opirima,doma pa izljubima. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi zadne cajte use ful laufa, samo ?e ?imprej me morjo za referenta vzet pa bo ?e?nja na vrh smetane! :danzoman::bravo:

 

Sem pa cev cajt dobre volje, po?istu sm si mal ljudi okol sebe, se znebu "?rpalcev" od kerih nisem mel druzga kot ?iv?nost in stro?ke! :ouje:

 

Opa?am pa tut da nism n? ve? ?iv?n, loh bi se reklo, da sm ratu total flegmatik in sploh ve? ne ?tekam usega skupi, ?e lastna mat, se ?udi, kaj se to dogaja! No mogo?e se pa samo staram! :whatever::P

 

Nima veze, treba u?ivaaaat ?ivlenje, pa se losat unih, ki ti ga ho?jo na negativen na?in spreminjat in iz tebe ?rpajo energijo, sami pa ne prispevajo ni?esar! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med uradnim delovnim ?asom sm dubu telefonsko od gospodi?ne, ki mi je mogo?e najbol?a na celi sodniji! :danzoman::ljubezen::ouje:

 

 

 

Ah telefonska ?e ni? ne pomeni,bogve kok jih ?e ma :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med uradnim delovnim ?asom sm dubu telefonsko od gospodi?ne, ki mi je mogo?e najbol?a na celi sodniji! :danzoman::ljubezen::ouje:

 

jaz jih imam celo knjigico takih (gor na knjigici pi?e telefonski imenik slovenije) :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz moram pa pohvalit na?ega Klopkota!!! :jupiii:

Zadnji? mi je v ve?ernem in ni? kaj prijaznem vremenu 1,2,3 zamenjal LEDice in popravil elektri?ni vti? od v?igalnika!!! :rispekt:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sramezljiv

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.