Skoči na vsebino

?kripanje jermena


Priporočeno sporočilo

poleg ostalih problemov na moji M6 120CD me moti tudi ?kripanje jermena. to se dogaja pri vro?ini nad 25°C. v levem ovinku se mo?no sli?i cviljenje jermena. sem bil na servisu pa so mi zamenjali vijake za pritrditev kompresorja in cvili malo manj ampak ?e vedno preve?. poled cviljenja zavor ?e to... me je prav malo sram se voziti s tak?nim avtom naokrog...

?e je imel ?e kdo podobne te?ave naj mi prosim pove kako jih je re?il.

hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem menjal jermen. Kot ze receno nekje na tem forumu, je bil jermen cisto v k****. Bil je preklan podolgem in resnicno pol ga ja menjkalo. <_< No meni je orenk cvililo ko sem startal avto.

 

Ja mene je tut sram z unim skripajocim bremzat okol skakat. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj jermenj ni nek velik stro?ek, par tiso? biv?ih sit.

 

 

Bremze pa zato cvilijo ker premal bremzate :P

 

:hohoho:

 

To je to. 100%

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja men je majster ko mi je menjal jermen reku da lahko zacne cez cas mal cvilit, pa da naj se oglasim pa da bo zategnil. Kar je dost logicno da dobi mal lufta. No zanekrat ni nic cvilio.

 

Marko: po moje bo pri meni to ker bolj na lah bremzam, ker drugace mi betezni sopotniki jambrajo, ce kake prehude sunke delam. :unsure:

 

Lahko poves kaj bi bla resitev, je treba menjat ali brusit, spucat?? Spucal so bojda mi, pa ni nic bolje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.