Skoči na vsebino

Skupni nakup plazma ?tevcev za vse modele mazd


Sishi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 436
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ne, so kar od 323F BA nasploh se meni zdi

jaz mam tud do 240

mislim da je finta v tem da je 323F bil misljen kot 2.0V6 v osnovi (ker so koloteki narejeni za vecja kolesa, in stevc za 2.0 masino)

323C ima pa najvecjo masino 1.8 ki pa ne gre vec kot neki cez 200.. zato tud drgacni stevci.

ko stevcev pri istih modelih nikoli ne menjajo, so vedno narejeni po najmocnejsem modelu

 

mimogrede zemir, tisto fotko ki jo mas v profilu.. sem ze nekje zasledil, je sicer fula zrihtana ampak tisto sploh ni vec mazda :unsure: dej si raj tvojo rdeco sm predstavitev clanov precesal da bi kake slike nasu pa nism nic. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, so kar od 323F BA nasploh se meni zdi

jaz mam tud do 240

mislim da je finta v tem da je 323F bil misljen kot 2.0V6 v osnovi (ker so koloteki narejeni za vecja kolesa, in stevc za 2.0 masino)

323C ima pa najvecjo masino 1.8 ki pa ne gre vec kot neki cez 200.. zato tud drgacni stevci.

ko stevcev pri istih modelih nikoli ne menjajo, so vedno narejeni po najmocnejsem modelu

 

mimogrede zemir, tisto fotko ki jo mas v profilu.. sem ze nekje zasledil, je sicer fula zrihtana ampak tisto sploh ni vec mazda :unsure: dej si raj tvojo rdeco sm predstavitev clanov precesal da bi kake slike nasu pa nism nic. :)

 

No stvar je slede?a je od 323F BA GT ker tvoja nima rde?ega polja na 7000 ampak na 6500 :D

Ja una fotka mi je bila huda pa sem jo dal ker nisem imel druge.Glede moje mazde pa je predstavljena ampak ne za javnost ker je ............ :whatever: Ti jo pa predstavim na pikniku ?e bo? pri?el :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ohoh. zdaj si pa firbec moj razdrazu :D

ja sej bom prisu ker mam tak al tak takrat ze konec pisnih :)

 

ja hehe obrati so pa druga stvar sramezljiv

 

no moj se zlom pr 6700.. skor 6750.. kar je ze na pol od 6500 in 7000 :D kar je SKOR 7000 :D

 

Ja moj pa pri 7000 ?e veselo vle?e B) Ja no sej ?e kupi? ?tevce bo? imel tudi ti GT ?tevec :P

Ni? bit firb?en kar lepo po?akaj pa bo? videl ;) Lahko pa pride? na dreg v SG in me bo? videl v akciji :P

Nas bo kar nekaj :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja moj pa pri 7000 ?e veselo vle?e B) Ja no sej ?e kupi? ?tevce bo? imel tudi ti GT ?tevec :P

Ni? bit firb?en kar lepo po?akaj pa bo? videl ;) Lahko pa pride? na dreg v SG in me bo? videl v akciji :P

Nas bo kar nekaj :bravo:

 

hahaha :D

ce bom na pikniku me mors malo peljat ker me zanima kako tale avtic gre s konkretno masino.. :P

 

1. 323F, tip MX3, barva niebiski
2. bbilder, tip 323F BG, wzor1!!!, barva bialy - bela + rde?a florescenta barva
3. Uklopko mazda 323BA barva Zelena + rde?a barva
4. Zelc 323 BA ,barva-BIALY
5. mazdohist 323 BG vzor1, barva bialy!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha :D

ce bom na pikniku me mors malo peljat ker me zanima kako tale avtic gre s konkretno masino.. :P

 

To je pa najman?i problem z veseljem ga stiskam :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. 323F, tip MX3, barva niebiski

2. bbilder, tip 323F BG, wzor1!!!, barva bialy - bela + rde?a florescenta barva

3. Uklopko mazda 323BA barva Zelena + rde?a barva

4. Zelc 323 BA ,barva-BIALY

5. mazdohist 323 BG vzor1, barva bialy!

6. Zuna, tip MX3, barva bialy

 

Samo mi napi?ite jel bolje da drugi tjedan doletim u slovenijo i nekome dam ? ili da po?aljem po nekom na piknik!!!! :bravo:

I o?ekujem da budete svi koji naru?ujete dali po 10 centov da mi kavu platite!!! :jupiii::jupiii::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil> Ma da ovisi samo o meni, do?ao bi 100%!!! Ako ipak ne budem mogao, onda ću doć na jedan va? obi?ni meeting. Da vam poka?em svoju kantu sa "ru?nim" felgama!!! :D:D:D

 

Za kavu :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so to vsi :ne vem:

 

1. 323F, tip MX3, barva niebiski

2. bbilder, tip 323F BG, wzor1!!!, barva bialy - bela + rde?a florescenta barva

3. Uklopko mazda 323BA barva Zelena + rde?a barva

4. Zelc 323 BA ,barva-BIALY

5. mazdohist 323 BG vzor1, barva bialy!

6. Zuna, tip MX3, barva bialy

 

?as za prijavo se izteka :ph34r:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis - zmenen, ker pol bi mi blo pa ?ov ?e jih neb uzev! :danzoman::P

 

Torej se nagibam k vem plavim ?tevcem - nebe?ka barva! :ljubezen:

 

Predlagam pa da Marko dolo? tarifo, kok bo ko?tala monta?a pa d se dolo?i vrstni red monta?e! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. 323F, tip MX3, barva niebiski

2. bbilder, tip 323F BG, wzor1!!!, barva bialy - bela + rde?a florescenta barva

3. Uklopko mazda 323BA barva Zelena + rde?a barva

4. Zelc 323 BA ,barva-BIALY

5. mazdohist 323 BG vzor1, barva bialy!

6. Zuna, tip MX3, barva bialy

7. ----- , mx3 , bialy

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.