Skoči na vsebino

Skupni nakup plazma ?tevcev za vse modele mazd


Sishi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 436
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Evo tkole cena ?tevcev je 139 PLN + cena inverterja pa 58 PLN. Komplet je 197 PLN kar pride cca 52 EUR. Po?tnina ne bi smela biti dra?ja od 15 EUR (iz ebay.de v SLO za 1 kos pride 14,99 EUR). Ker nas je ve?, bi na osebo moralo priti ?e ceneje. Imamo pa tudi par junakov, ki grejo kmalu na Polland in bi lahko prevzeli robo kar tam. Poslal sem mail glede popusta za 10 kosov in prevzema na King of Europe. Ko dobim odgovor javim.

Kar se ti?e barv pa mislim, da grejo takole modra (niebieski), zelena (zielony), bela (bialy) za seledynowy pa nimam pojma. Zadnja slikca je inverter. Sem pa v emailu napisal, da mi po?ljejo tudi slike vseh mo?nih barv!

post-245-1180939464_thumb.jpg

post-245-1180939473_thumb.jpg

post-245-1180939482_thumb.jpg

post-245-1180939659_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Zelc

2. -----

3. Borut (?e ne vem za kerga ?e ne kr za oba voza) dry.gif

4. Uklopko (zelena)

.

.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, ?koda ker ni takega da bi bil za mojo f-ko ok :whatever:

 

Zakaj da ne!!!!!!

itq d je!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej tle je res tolk robe, da ne mor? falit! :D

 

@?una, a ti dođe? na na? piknik malo pogledati, ali ?emo se morati nekako druk?ije organizirati da ti dobije? svoju robu?

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm sam pazite, tam kjer je luknain kjer imam jest display je barva zelena tak?na kot je in ?e s temle zamenjam ima display za kilometre staro zeleno barvo ?tevci pa druga?no :ne vem: Tisti ki imate analognega je pa verjetno podobno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ReDevil: Hmmm. Ne znam. Ja neću znat do zadnjeg ?asa jel dolazim ili ne... Ali, iz ZG bude sigurno i?la ekipa pa ja u najgorem slu?aju po?aljem po njima novce. Do?ao bi ja ovak, prije u slo, ali me malo frka sa 17" prek granice!!! :D:D:policaj::policaj:

Vi samo odredite datum do kojeg se budu skupljali ?? i ja ću vam nekak dostavit!!! Ja sam 100% in za ?tevce!! :bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm sam pazite, tam kjer je luknain kjer imam jest display je barva zelena tak?na kot je in ?e s temle zamenjam ima display za kilometre staro zeleno barvo ?tevci pa druga?no :ne vem: Tisti ki imate analognega je pa verjetno podobno.

 

A misli? da nebi ?lo skupaj??

 

Pomojem se pa nebi tak teple barve...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.