Skoči na vsebino

pomo?


Violet

Priporočeno sporočilo

Hmm,a si misla Aprilla shiver 750??? Taka? ?e ja,pa ?e je za tebe,je malo te?ki motor ne? Je pa lep! ;)

post-337-1180976740_thumb.jpg

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja CBR-ka vaga 220 kil, pa ni nobene panike, pa nisem noben herkules. <_<

Samo premisli, ?e se spla?a, pade? v najdra?ji razred pri registraciji, meje je 700 ccm, razlika pa ni navemkak?na.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja CBR-ka vaga 220 kil, pa ni nobene panike, pa nisem noben herkules. <_<

Samo premisli, ?e se spla?a, pade? v najdra?ji razred pri registraciji, meje je 700 ccm, razlika pa ni navemkak?na.

 

to je ?e tk ratal, kot pri M6, bolj ko razmi?ljam, slab? je

vedno sem si rekla, da italijanskih avtomobilov in motorjev nikoli ne bo

sedaj pa ko prebiram in gledam in zopet prebitam, imam ob?utek, da mi je pisan na ko?o, kot M6

ali se pri registraciji ne upo?tevajo konji (95 pri aprilii shilver) in ne ccm?

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je ?e tk ratal, kot pri M6, bolj ko razmi?ljam, slab? je

vedno sem si rekla, da italijanskih avtomobilov in motorjev nikoli ne bo

sedaj pa ko prebiram in gledam in zopet prebitam, imam ob?utek, da mi je pisan na ko?o, kot M6

ali se pri registraciji ne upo?tevajo konji (95 pri aprilii shilver) in ne ccm?

 

Zavarovanje je na kilovate cestnina pa na kubike. Meja za zavarovanje je 72 kilovatov, od 73 kilovatov je precej dra?je.

Pa reje si vzem tanovega kawaskija er 6n, stroj da gate trga, res pa je da ima "samo" 72 konjev, samo se pa pelje kot bi jih imel 100. Pa okreten je kot 100 hudi?ev in ima 650 kubikov. Cena novega pa ultra ugodna 5.500 ?, ga je kupil kolega 14 dni nazaj. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavarovanje je na kilovate cestnina pa na kubike. Meja za zavarovanje je 72 kilovatov, od 73 kilovatov je precej dra?je.

Pa reje si vzem tanovega kawaskija er 6n, stroj da gate trga, res pa je da ima "samo" 72 konjev, samo se pa pelje kot bi jih imel 100. Pa okreten je kot 100 hudi?ev in ima 650 kubikov. Cena novega pa ultra ugodna 5.500 ?, ga je kupil kolega 14 dni nazaj. :ouje:

 

koliko pa je razlike v zavarovanju oz.kak?na je cena do in od 72 konj

si mislil na kawasaki er 6 n letnik 2005?

je ?enski, malo preve? oble?en, + cena ugodna, vodljiv, nezahteven, mo? motorja, nizek sede?

edni minus = nazaj upognjeno krmilo, kaj jpa ostali?

 

 

Aprillia : + motor, lahkoten, vodljiv, odli?en kompromis med ?portnostjo in udobjem za vsakodnevno uporabo, zavore, odli?na ergonimija, udobje tudi za dva, ogledala in botata armatura

- slaba osvetlitev armature, premalo neposreden stik med plinom in motorjem, segreva zadnji sede?

 

 

kaj pa ?e lenobno kri?arim v prestavi ali dve previsoki po pode?elski censti kako se obnese kavasaki?

 

je ?e kak?en podoben?

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.