Skoči na vsebino

Dim iz zracnikov


Priporočeno sporočilo

Aaa panika... :ph34r:

 

Ravlno prejle, ko sem se peljal domov iz sihta opazim da se mi je zacel iz zracnikov valiti bel dim. Hitro sem izklopil klimo, ter ventilacijo zmanjsal na minimum. Zadeva je nehala. Sprobam se enkrat prizgem klimo, nic. Jo malo bolj navijem in spet iz vseh zracnikov bel dim. Kasneje sem sprobal se enkrat isto, enak rezultat. Sprobam se cetric pa ni ni blo nic, samo sem potlej opazil, da sem kaze ponesreci prestavil da piha v noge. Sem pa potem se 5 min doma sprobaval pa ni blo vec.

 

Temperatura masine je bla ok, nobena lucka se ni prizgala, terov ga tut nisem. Dim nima kakega vonja. Zgleda kot taka bela meglica. Klimo sem mel na 20,5°C.

 

Komu kej znano to? Kaj bi lohka blo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni se ob?asno zgodi kaj takega, fotru pri primeri tudi, pa traja 1-2, pol je pa mir. :blink:

 

 

Na kratko brez panike.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.