Skoči na vsebino

cviljenje zadnjih zavor


Priporočeno sporočilo

Pri majhni hitrosti ko zaviram mi cvilijo zadnje zavore.So pa od zadi bobni.Pa sem ?e menjal le?aje pa ?e mi vedno cvili.Zdaj pa me zanima ?e ve keri ?e so mogo?e pakni krivi da cvili ali je kaj zvito.Pakne pa sem pred par meseci menjal tak da ?e ?ist obrabljeni niso.Pa tudi ?e ro?no malo potegnem mi cvili.Gre pa mi ?e ful na ?ivce.?e je ?e mel keri podoben problem prosim za odgovor!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ?e si menjal pakne in so ?e nove pol je razumlivo da malo pocvilijo!!!

Kaj pa rob dromenlov si dal kaj postru?it!!!!(morda se niso ?e dobro usedle pkne)

 

 

Probaj tako ,da kake par 100 metrov pelje? z zategneno ro?no zavoto(ampak ne da kolesa blokirajo)

da malo znuca? pakne(da jih malo segreje? in da se ?e malo usedejo!!! ?e se ?e niso)

 

Ponavadi je pomagalo

!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je bilo tako k sm kupil avto da je vse neki hotl cvilit!!!

 

Pa sm parkrat bremzal tako na polno za spredaj in se peljal z zategneno ro?no za zadaj!!!

 

O?itno je nucalo!!! :bravo:

Probaj in napi?i rezultat

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: kot je uklopko svetoval,pri meni je blo isto pri vec avtih,posebej ce so robi na dromlah,peljat se z rocno malo,ali pa tudi rahlo bremzo drzis pri voznji,ce pa ne pomaga pa so pakne za en kurac kvalitete,al pa dromle podrejat najboljse cele ne samo roba

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

normalno ?e se je pa grelo!!! :bravo:

 

?e ti bo ?e cvililo pa lahko ?e vse pakne razdre? in jih malo o?mirgla?!!!

druga?e pa le da je ?lo na bol?e!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.