Skoči na vsebino

zimske gume


torstorm

Priporočeno sporočilo

kupil sem zimske gume NANKANG snow viva SV-1.To je ena podru?nica firme yokohama.Kaj menite glede teh gum,kak se obnesejo v snegu?Ko bo zima tu bom poro?al ?e so dobre ali ne.

 

Napi?ite vse glede zimskih gum,kake imate,kako ste zadovoljni z njimi,....

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MAZDA-nimam.... :)

CLIO-Kumho ?e tri sezone... pa bojo ?e za eno dobre ! za normalno vo?njo so zadovoljive ! nekih posebnih manevrov pa nisem sprobaval...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kratko in jedernato, za moje potrebe vrh glave SAVA ESKIMO S3. Cenovno ugodne in zdr?ijo 2 sezone in 2 pomladi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam Goodyear UltraGrip 6...prej?njo sezono so se obnesle zelo dobro;pred tem sem na 206ki imel Eskimo S2 in tudi bil zadovoljen,Kumho sem pa sprobaval ?e par let nazaj in za normalno vo?njo so se tudi v redu obnesle.

Je pa problem primerjati med posameznimi gumami,ker sem jih imel na razli?nih avtomobilih. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam Michelin Alpin A2. Zdrzijo nenormalno dolgo, obnasajo se kot letne gume...Lani sem skoraj en mesec prezivel na 2000m (in sem se mogu vozit vsak dan od doline do smucisca), ampak brez verig ni slo. Zdi se mi da ne primejo tok dober po snegu (ampak je kriva tud teza avta).

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj kupujes gume o katerih se nisi pozanimal in sele po nakupu se interesiras o njih!!!? :whatever:

 

 

btw jst mam Bridgestone in sem zelo zadovoljen z njimi. Ze 3 sezone jih uporabljam.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.