Skoči na vsebino

Obnovljeni amortizerji


STAJERC

Priporočeno sporočilo

V ponedeljek sem bil na obisku pri Vugi v Novi Gorici!

 

Avto sem ?elel spustit ?e za par cm pa amortizerje str?at pa obnovit. ?al je zadnja serija Eibach feder tak narejena, da ne dopu??ajo nobene predelave ve?, zato je majster amortizerje samo obnovil in str?al.

 

Je pa razlika v vo?nji o?itna. Sedaj se avto v ovinku skoraj ne nagiba ve? :D:D ubogljivost volana pa se je pove?ala za 100%.

 

Moja najbolj?a nalo?ba v mazdo do sedaj!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razmi?ljam v isto smer, kolk si dal za vse 4 ?

kako pa on ve ?e jih str?a ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazalost je obnavljanje amortizerjev slaba nalozba (nocem te spravit v slabo voljo), ampak vsi ti mojstri uporabljajo univerzalna tesnila in amortizerje polnijo z istim, univerzalnim plinom pod istim pritiskom. Po 6ih mesecih ti bodo se hujsi kot do zdej. Govorim iz lastnih izkusenj. Ce pa malo pogledas koliko je razlika v ceni med obnovljenim in novim amortizerjem ti to pove vse. Novi amortizerji nimajo brez razloga tako (visoko) ceno.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam glede vuge zelo pozitivne izkusnje....

delal mi je amortizerje na micri, ko sem jo nizal...

 

brez pripomb v glavnem...avtek pa je naredil po predelavi z mano na voznikovem sedezu ene 50k km ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za obnovo sem dal 28 jurjev, delal pa je od 7 pa do 11. Amortizerje je rekel da ti lahk str?a po ?elji, ma pa tud od eibacha podatke kak trd bla?ilnik naj bi ?el k posamezni fedri.

 

Jaz nism hotel glih gokarda, tak da sm se odlo?il in str?al amortizerje kot to priporo?a eibach.

 

?e bo pa kaj narobe je pa garancija na delo, tak da sem bom pa ?e enkrat pelal na izlet v Novo Gorico :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.