Skoči na vsebino

Parkirni senzorji


aleksander

Priporočeno sporočilo

uf,..getz je pa taka gajbica, da bog se usmil,..no sej ne da sm ga kej velik vozila,..mogo?e vsega skupi ene 50km,...ampak je pa podn od podna,..kot bi reku Labi,..edina pozitivna stran,...bil je ?rne barve :D

 

tko da kar se parkiranja ti?e,...kukr kol ga ?e parkira?,..sam da je ?imhitrej, da loh hitr vn spizdi? :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uf,..getz je pa taka gajbica, da bog se usmil,..no sej ne da sm ga kej velik vozila,..mogo?e vsega skupi ene 50km,...ampak je pa podn od podna,..kot bi reku Labi,..edina pozitivna stran,...bil je ?rne barve :D

 

tko da kar se parkiranja ti?e,...kukr kol ga ?e parkira?,..sam da je ?imhitrej, da loh hitr vn spizdi? :P

 

ups... pol pa z mojo nikar teme o avtih ne odprita, ker je namre? zaljubljena v Getza in jaz tud za to navijam, da se vsaj tistega smrtno nevarnega skreta od Renaulta znebi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe,..no sej mogo?e so pa ?e kej izbol?al,..mi smo ga kupl 4 leta nazaj,...k sm se js na trepalnce postavlala, da ho?m mazdo,..od mt biv?i se ji ni hotu odpovedat,..mat je rekla, da rablenga avta ne bomo kupval,..loh si pa zmi?ljujem za 2mio kaj ho?em,..

 

in ker pametnej?i odneha,..sm js dobla mojo predrago zelenko :) on pa getza,..in se je sklopka kr zatikala,..menjalnik je v p*****, prostora notr sploh ne,..js sm se skoz z roko v vrata zaletavala,...uglavnm,..za tak mejhn avto se mi zdi da je ful,..?torast no :unsure:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups... pol pa z mojo nikar teme o avtih ne odprita, ker je namre? zaljubljena v Getza in jaz tud za to navijam, da se vsaj tistega smrtno nevarnega skreta od Renaulta znebi.

 

moj star ata je tut u mini avte zalublen ma pa tut getza sam je avtek pol leta star :hohoho: ma pa not od mp3 radia,... pa 1.4 benciner, oma ma pa 1.5 dizla :P

 

se pa strinjam dale? stran od renaulta <_< poznam enga ko mu je 2mesca star avto raznes---> motor :blink: in to v logarski je z omejitve 70 prtisno na 90 pa je mal pred 90 rekl KABUM :D pol so ugotovil da je bla napaka v cilindru ker jim je matica med proizvodnjo noter padla ?zmeden? ko je le?ala je blo vredu ko se je pa pokonc postavla je blo pa kr konc muske :P je bil pa na servisu ?e? da mu neki ropota pa so rekl da se mu neki vkljaplja in izklaplja <_< kr neki :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa si to nabavu/montiral?

 

Avtoelektrika Sa?o Horvat v Mariboru,nabavil pri njemu in on mi jih je zmontiral,vpasal v odbija? in pobarval pa li?arstvo Murko Iztok v okoli MBja.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtoelektrika Sa?o Horvat v Mariboru,nabavil pri njemu in on mi jih je zmontiral,vpasal v odbija? in pobarval pa li?arstvo Murko Iztok v okoli MBja.

 

<_< malo dale? mi je.

?e lahko kdo koga lahko priporo?i v okolici LJ ali na obali, bi mu bil za informacijo zelo hvale?en. :pepsi: refo?k.press

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za vse kar se elektrike ti?e pa park senzorjev in raznih dvd-jev ter avtoakustike

vam res priporo?am roberta iz kranja, ma delavnico ponovem zraven ETP, to je na primskovem

pri telekomu

model je res stru?ko!

se zavzame pa ?e pocen je

njegov gsm:040 707700-robert

mazda all the way

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups... pol pa z mojo nikar teme o avtih ne odprita, ker je namre? zaljubljena v Getza in jaz tud za to navijam, da se vsaj tistega smrtno nevarnega skreta od Renaulta znebi.

 

To?no to Boss, avto ko avto, mojmu atu npr. voz ne pomen lih nekega luksuznega artikla, tko da je po enmu letu ve? kt zadovoln z avtom! :danzoman::bravo:

 

Teta Alisa, pa se je mogo?e z zlato ?lico rodila, pa pol mal zvi?ka gleda na ta korejski "vozi?ek", no upam d ji ni ?ist krona z glave padla tekom omenjenih 50 km! :whatever:<_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za za?etk,..nehi s to teto druga? ti garantiram, da bo? dobu neki v glavo,..

 

in za naprej,..nism vedla, da ?lovk ne sme pokomentirat avta in povedat svojga mnenja o avtu,..zato, da ne u?al slu?ajn va?e visokosti, ki ma v familiji ta avto :whatever:

 

 

in btw,..zlo dobr opa?a?,..ta post je star en teden

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.