Skoči na vsebino

Dyno dan


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

Lahko pride? navijat ali pa upat, da jih bo ene par odpovedalo, da se lahko u?tuli?. Saj ve? kako pravijo, upanje umre zadnje. :hohoho: Je pa to itak Mazda & Nissan dyno day. :P

Ne resno ?e zdaj nas je predvidoma preve? in bomo le ?te?ka ?li vsi ?ez in bomo morali biti kar hitri (no un merilec).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 115
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kak pa to avto prihaklajo?! Kr namre? je moja ?asija zadnjih 5-10cm nekoliko boga(pa spet ne tolk) pa se malo bojim da se ne bi kej...khm...

 

druga?e pa ne delam in bi se lahko udele?il! :bravo:

 

Sej pomojem da ni take panike glede karoserije :ne vem:

Bi bilo dobro da pride? da vidi? kako in kaj pa da ?e kak?no re?emo :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja verjel ali ne v?asi jih sploh ne zahaklajo kaj dosti! Jaz nekako nisem dojel v ?em je fora, da so mi lani Mazdo na?ponali naprej (!!) ampak mi je razlo?il da pa? samo pri?ponajo gnana kolesa bolj k tlom da je druga?e ?isto varno.

 

Ostali ki bi radi ravno tako merili pa na?eloma lahko pridete, ?e kdo odpove. Zaenkrat je termin poln, in ve? kot toliko nas ?al ne pride na vrsto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zajla je 1A...vzvod je problem. In bi blo treba verjetn cel bremz cilinder narazn vzet. A ti ma? diske vzadi? Men so pjebi rekli, da je tist problem narazn vzet. Ker sem mel cel most doli, pa so gledli pa so rekli pust raj pr mir...?! :(

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz sem meu tud probleme z zadnjimi diski :angry:

 

Pa ?e zmeraj se malo sli?i kako nekaj drgne?!Nevem a je to zato ker sem disk malo spreskal ali je kaj drugega?! :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zajla je 1A...vzvod je problem. In bi blo treba verjetn cel bremz cilinder narazn vzet. A ti ma? diske vzadi? Men so pjebi rekli, da je tist problem narazn vzet. Ker sem mel cel most doli, pa so gledli pa so rekli pust raj pr mir...?! :(

 

No kar se vzvoda ti?e, se da porihtat res pa da ti vzame najmanj 2 uri ?asa, pa spotoma zamenja? ?e tesnila pa si zamagal za najmanj 2 leti. ?e si samo malo strojnika ni to neka znanost, samo pogledat je treba dobro pa gre vse narazen, pri sestavljenju je isto, samo za nastavitev ro?ne pa je ena brezvezna finta, katero pa povem samo na ZS. :D . Je pa to zatikanje vzvoda, napaka vseh mazd ki imajo odzadaj disk zavore, do modela mazde 3 in 6.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutna lista resnih in potrjenih kandidatov:

 

-Igralec z 200SX S13 1.8t

-Marlboro z Primero P10 2.0

-Symon z 100NX GTi 2.0

-Zemir z Mazdo 323F GT 2.0 V6 (mater ima tale tvoj avto dolgo oznako :D)

-Tich s svojo Mazdo MX-3 (glej da u?tima? vse skupaj do takrat :P)

-Marko_MX-3 s svojo MX-3

 

Lani nas je bil 6 in je bila ravno prav?nja ?tevilka da smo ?li vsi ?ez do konca dneva. Vseeno povabim ?e ostale ki ste zainteresirani, ?e bo slu?ajno kaj pri?lo vmes, ?e kdo odpove ali ?e bo ?e kaj ?asa. :danzoman:

 

ReDevil lepo bi bilo videti kaj naj bi imla tvoja MX-5ka pod haubo glede na govorice....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil lepo bi bilo videti kaj naj bi imla tvoja MX-5ka pod haubo glede na govorice....

 

Heh, si sme?n (d se bom gu?vu tm, pa nekoga ?aku da odpove, d bom pol jz na vrsti, pa jasno pla?ov za te aktivnosti), men je prov ravno kok konjev ma, prov dost jih nima, to je Brn?i?eva pokazala, vsaj ?ivih ne! :danzoman:<_<

 

P.S. Predlagam, d se u tem primeru kontaktira Davida - tojotaselikamena, ki bi ?ov zlo rad tja tko da naj se njega povabi, ki ga to veseli, mene pa? ne, obenem lepo prosm da se to ne tretira kot da sem POZABU, pa ?e tkt mam rojsn dan in bodo priprave u igri za proslavo! :ouje::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je spet kdo kaj pozabil? Kolikor vidim ne ?E tako da tu ni bilo nobene drkarije sploh. :

Sicer sem pa le napisal da bi bilo zanimivo, da bi ?el izmeriti kaj za vraga ima pod havbo. Glede na to, da se je govorilo da ima najprej navito 1.6 kasneje, da ima 1.8 motor... Tako pa ne vemo niti koliko ima do 100 km/h tisto na 201m je pa itak bolj tako tako, ni toliko merodajno kot na 402 metra.Zakaj sem pa ?e velkokrat napisal. Prekratka proga, kjer veliko pomeni ?tart, pogon (zadnji se ve, da je ?e vseeno tolik bolj?i kot prednji da se pozna) in ?e kak?en dejavnik.

Skratka marsikoga ?e vedno zanima kaj naj bi se skrivalo pod ReDevilovo haubo, ker druga?e je vseeno ?e re?emo serijski 1.6 za katerega pa spet ne vemo niti koliko ima do 100 km/h. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.