Skoči na vsebino

homo beach


Maja323

Priporočeno sporočilo

bljak....mmaaaaaaa...bljaaaaakkkkk

 

se dorro da v Fiesi ni takih tabel haha!!

je res virage?! :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bljak....mmaaaaaaa...bljaaaaakkkkk

 

se dorro da v Fiesi ni takih tabel haha!!

je res virage?! :D

Uf, pa ?e res. :huh::D
hehehe...menda jih sedaj ?e postavljajo :lol::D:P
to si jim sigurno ti narocila.....

 

si vidu virage, zenske nam hocejo samo slabo :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Fiesi bo Fiesta (pa ne Ford) :D

Labi, ne ves kako to drzi...v Fiesi je FIESTA celo poletje.....JJJJJjjjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiHHHHHHHAaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rajs vi pridite na Hrvasko (tudi zaradi utrjevanja "dobro"sosedskih odnosov :) ) Vas jst polet povabm v Split na nas vikend pa bomo uzivali!!! Lahk gremo tudi malo jadrat...

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rajs vi pridite na Hrvasko (tudi zaradi utrjevanja "dobro"sosedskih odnosov :) ) Vas jst polet povabm v Split na nas vikend pa bomo uzivali!!! Lahk gremo tudi malo jadrat...

hehe....virage...si slisal??!!!

naslednje poletje greva v split na dopust, ne bova celo poletje v fiesi...hi hi :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rajs vi pridite na Hrvasko (tudi zaradi utrjevanja "dobro"sosedskih odnosov :) ) Vas jst polet povabm v Split na nas vikend pa bomo uzivali!!! Lahk gremo tudi malo jadrat...

hehe....virage...si slisal??!!!

naslednje poletje greva v split na dopust, ne bova celo poletje v fiesi...hi hi :D

uhja ... Split, dalmatinke, vino, dalmatinke, morje, dalmatinke, hrana, dalmatinke. zan? nadaljevat zaporedje? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rajs vi pridite na Hrvasko (tudi zaradi utrjevanja "dobro"sosedskih odnosov :) ) Vas jst polet povabm v Split na nas vikend pa bomo uzivali!!! Lahk gremo tudi malo jadrat...

hehe....virage...si slisal??!!!

naslednje poletje greva v split na dopust, ne bova celo poletje v fiesi...hi hi :D

uhja ... Split, dalmatinke, vino, dalmatinke, morje, dalmatinke, hrana, dalmatinke. zan? nadaljevat zaporedje? :D
zur, dalmatinke, sex, dalmatinke, sex, dalmatinke, sem omenil sex z dalmatinkami??? :lol:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavar: ni? sekirat, pes ki laja, ne grize ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bljak....mmaaaaaaa...bljaaaaakkkkk

 

se dorro da v Fiesi ni takih tabel haha!!

je res virage?! :D

Uf, pa ?e res. :huh::D
hehehe...menda jih sedaj ?e postavljajo :lol::D:P
to si jim sigurno ti narocila.....

 

si vidu virage, zenske nam hocejo samo slabo :P

hehehehe

N? slabo...dobro vam ho?em - da vas opozarjam :lol::lol::lol::lol::D:P:P:P:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rajs vi pridite na Hrvasko (tudi zaradi utrjevanja "dobro"sosedskih odnosov :) ) Vas jst polet povabm v Split na nas vikend pa bomo uzivali!!! Lahk gremo tudi malo jadrat...

hehe....virage...si slisal??!!!

naslednje poletje greva v split na dopust, ne bova celo poletje v fiesi...hi hi :D

uhja ... Split, dalmatinke, vino, dalmatinke, morje, dalmatinke, hrana, dalmatinke. zan? nadaljevat zaporedje? :D
zur, dalmatinke, sex, dalmatinke, sex, dalmatinke, sem omenil sex z dalmatinkami??? :lol:
Mmmmmmmmmmmmmmm DALMATINCI!!!

Jst bi ?la zraveeeeeeennnnnnnnnnn...lahko??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mmmmmmmmmmmmmmm DALMATINCI!!!

Jst bi ?la zraveeeeeeennnnnnnnnnn...lahko??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sej enga mas kr na forumu, tko da ti ni treba it tko dalec. :)

Pa se sploh slab ni, NASPROTNO!!! :) :) :) :)

 

Seveda gres lahko zravn....(pa tud spis lahk zravn - ce bo guzva, pa kr na dalmatincu...:)

 

:P

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mmmmmmmmmmmmmmm DALMATINCI!!!

Jst bi ?la zraveeeeeeennnnnnnnnnn...lahko???  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Sej enga mas kr na forumu, tko da ti ni treba it tko dalec. :)

Pa se sploh slab ni, NASPROTNO!!! :) :) :) :)

 

Seveda gres lahko zravn....(pa tud spis lahk zravn - ce bo guzva, pa kr na dalmatincu...:)

 

:P

Hmmm...samo s teboj je tako, da si dost na forumu, drugje te pa n? ni :P:P

Tako, da bi jaz kar do Splita po?akala...kaj pravi??? :rolleyes:;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta je bla pa nizka....

 

ej filippo....ma kaj maja te je ze sploh kaj vidla?? :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej filippo....ma kaj maja te je ze sploh kaj vidla?? :D

Ne, nisva se se vidla.

 

A btw, Maja323 mene ni, ker me noben ne vabi. Poleg tega me zdej tud na forumu vec ne bo...

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

ej filippo....ma kaj maja te je ze sploh kaj vidla?? :D

Ne, nisva se se vidla.

 

A btw, Maja323 mene ni, ker me noben ne vabi. Poleg tega me zdej tud na forumu vec ne bo...

Kak je zdaj to..da te nikjer zopet ne bo...?e gremo pa skupaj na morje!!!!!!!!!! ;)

 

Itak pa nikogar od tukaj osebno ne poznam - vsaj mislim, da ne :rolleyes::whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res Je !!!!!!

 

 

 

 

*sem popravil tole ... vsak za?etni ukaz za obliko [...] mora imeti tudi zaklju?ek [/...], zato se zgornjemu gumbu, ko ga klikne?, doda zvezdica, ko ?eli? oblikovanje kon?at, ga ?e enkrat klikne? in se zaklju?i tako imenovani tag. Bo?tjan.

 

 

Oky, nisem wedu :( . Hwala.

Popravljeno od YavarYe X6V6

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
    • Za kaj jih rabiš? Za višjo premijo pri zavarovanju.   Resno, to se tudi jaz sprašujem. Imam Mazdo BT-50. Kar je ta avto do zdaj prevlekel, ni noben na tem forumu. In nikoli ni zmanjkalo moči, čeprav ima "samo" 105 kW. Imeli smo Mazdo 5. Enoprostorec s sedmimi sedeži. Ravno tako "samo" 105 kW. Pa je bilo dovolj moči za normalno vožnjo tudi, ko smo šli na počitnice in smo s seboj vlekli 1300 kg težko počitniško prikolico, v avtu pa nas je sedelo sedem. In me res zanima, zakaj rabite 150 kW za eno povprečno pet sedežno vozilo, ki (najverjetneje) niti vlečne kljuke nima...
    • ampak roko na srce... samo potrošni materjal, ki pač spada k vzdrževanju avta... nimaš kej avto neki stane, razen @dvorjan EV, kjer ne rabiš servisirat, samo v graben zapelješ, ko je nekaj narobe. Do takrat, ko bo nekaj narobe pa samo upaš, da bo čim dlje šel. 😄     ps. ne me preveč resmo jemat, ker je samo mal heca. 😜
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.