Skoči na vsebino

Pismo MMS-u


KAALman

Priporočeno sporočilo

napisal eno elektronsko pismo na info@mms.si v zvezi z na?o in njihovo internetno stranjo...

Virage: o tem sma se enkrat ?e menila, upam da ni ni? narobe ?e sem si upal storiti ta korak ;)

pismo:

<Spo?tovani !

 

Kot voznik in ljubitelj vozil Mazda vam sporo?am , da ?e skoraj leto dni deluje slovenski Mazda Forum na naslovu www.mazda-si.net . Forum je ustanovljen za medsebojno pomo? in izmenjavo mnenj o vozilih omenjene znamke, upamo pa da bo forum postal spletni informativni portal za voznike vozil Mazda.

Trenutno je registriranih 128 uporabnikov, vendar ?tevilo po?asi nara??a. Zanima me, ali bi bilo mogo?e na? naslov objaviti na va?i spletni strani, in s tem na na? portal opozoriti in pridobiti ?e ve? uporabnikov in s tem tudi va?ih potencialnih in obstoje?ih strank.

 

Dovolite da vam obenem predlagam obnovo in posodobitev va?e spletne strani, ki bi bila v dobi interneta lahko ?e kako pomemben medij za ogla?evanje in promocijo vozil Mazda.

 

S spo?tovanjem,

Sebastjan Vu?ina

uporabnik na www.mazda-si.net >

 

tule bo kopiran odgovor: ?e ga bom dobil :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odgovor bos sigurno dobil ker so ful face na MMS-s.

 

o tem da so face, sem se ?e sam prepri?al, kar po telefonu sem jim dal naslov in so mi poslali pismo brez nekih stro?kov itd. saj vem da pismo ne stane veliko ampak, saj jim ni blo treba :)

 

aja, rabil sem homolomo podatke za MX-3 zaradi temnnenja stekel..

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dovolite da vam obenem predlagam obnovo in posodobitev va?e spletne strani, ki bi bila v dobi interneta lahko ?e kako pomemben medij za ogla?evanje in promocijo vozil Mazda.

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! :wub:

 

Kon?no se je nekdo opogumil! Vsaka ti ?ast :) Upam da bo pomagalo!

Verjamem pa, da ?e bo ?tevilo kritik ve?je, se bo tu hitreje kaj spremenilo :whatever::D !

 

Tako da: Pi?ite!

 

P.S. Sem jim to ?e govorila pred 5!imi leti (toliko so v bistvu ?e stare strani in skoraj nespremenjene) ampak ni? od tega :( Ker je bil odgovor vedno isti, sem s?asoma obupala. :ph34r:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odgovor bos sigurno dobil ker so ful face na MMS-s.

 

o tem da so face, sem se ?e sam prepri?al, kar po telefonu sem jim dal naslov in so mi poslali pismo brez nekih stro?kov itd. saj vem da pismo ne stane veliko ampak, saj jim ni blo treba :)

 

Druga?e so pa res face, ja! :D

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. Sem jim to ?e govorila pred 5!imi leti (toliko so v bistvu ?e stare strani in skoraj nespremenjene) ampak ni? od tega :(  Ker je bil odgovor vedno isti, sem s?asoma obupala. :ph34r:

Nekateri morda veste, drugi ne ... spletne strani MMS ureja nih?e drug kot veleznani Vseved. :rolleyes::)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. Sem jim to ?e govorila pred 5!imi leti (toliko so v bistvu ?e stare strani in skoraj nespremenjene) ampak ni? od tega :(  Ker je bil odgovor vedno isti, sem s?asoma obupala. :ph34r:

Nekateri morda veste, drugi ne ... spletne strani MMS ureja nih?e drug kot veleznani Vseved. :rolleyes::)
do kjer ti seze pogled.....nazaj ti maha vseved :D

 

hehe

 

moram rec, da njihove strani so uredu, ko gres prvic, drugic, tretjic....gor....

ma po nekaj mesecih si zelis spremembe....

 

ze tko je ful podatkov...no vsaj blo jih je, torej osnova obstaja, lahko bi se fant spet primil v roke in zavihal rokave.... ;)

 

virage in tonix, pa bi mu lahko pomagala nov design ustvarit hi hi....nasi studentje :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super si se spomnu!!!

Res je, super so na MMSu. Jst sm rabu zoom-zoom nalepke in so mi rekli da jih nimajo in da jih majo pri Skornsku :) Tud tam so super. Takoj so mi jih poslali, pa se eno hudo bejbo majo k dela tam, ta pa mi je dala TAVELIKE nalepke!!!! (ne vem zakaj, mogoce tud kej tavelikega pricakuje :D:D:D )

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

razo?aran... ?e dva tedna je mimo, pa ni odgovora, ali jim naslov info@mms.si ne dela, ali pa so moj mejl spregledali :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aloha, po dolgem cajtu spet mal kle.

 

Kaalman - pametno, da si jih opozoril na njihovo predpotopno stran.

 

Tale Vseved ma preve? posla s svojo frizuro, pa mu zmanjka ?asa za druge stvari. Bo treba njihovo stran spet Jestu dat nazaj. A ne Jest??? ;)

 

 

Aaaam, se bom jst verjetno kej sli?al s tehni?nim vodjo ta teden, pa ga bom magari ?e za to mal povpra?al - ?e ne bom pa g. ?vanutu mail poslal. Sej je itak ful faca.

 

Ajd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.