Skoči na vsebino

Vrednost in izku?nje z Mazdo 3 po nekaj letih


max2401

Priporočeno sporočilo

Drga? pa Alisa, tisto ko gre? ti nabijat une tvoje anti-dolgo?asne ultramaratonske kroge, no to ni kratka vo?nja! :danzoman:

 

Kratka vo?nje je takrat dokler voz ?e nima delovne temperature in pije litrov 20 in tudi ve? in tkt se dizl ne spla?a! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja va?no je u tolko, da ?e se ti avto ?e sploh ne ogreje, takrat je poraba "ibr" ogromna in u tem primeru se mben dizl ne spla?a, tok z vidika ekonomi?nosti, ?e se motim me popravte! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ma ne,..sj ne mislm mojih krogov,..to definitivn NI kratka vo?nja.

 

Mam u mislih bl varjanto od doma do slu?be pa od doma do faxa,..to se prav nekje od 15-20km u eno smer :ne vem:

Kar nanese ?asovno odvisno od gu?ve,..do slu?be nekje 15min u povpre?ju (minuta gor, dol) do faxa pa mal ve?,..ker okol 16h je do kranja kr gu?va <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ha. dejmo narest ?e analizo kolk privr?encev dizla pije union, kolk la?ko in enako pri bencinarjih.

 

Moja vo?nja je na ?iht po tastari cesti v kranj iz Lj (3km po celov?ki, pol pa ponavad tastara cesta, v?asih AC), torej ne vadim prestavljanja iz druge v prvo in nazaj.

 

Niti ni tolk veze a je dizl al bencinar pomoje. Mazda3 - me lahko kdo prepri?a, da je avto predrag al pa clo, da ni kul in kolk mislte, da je stroj po 2-3 letih vreden.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amm Kupi Golfa TDI on bo imel vrednost, Mazda ?al po treh letih ne ravno... ;)

 

a res... od kdaj pa?

 

?e gre? pogledat oglase za Mazdo 3 letnik 2004 bo? videl, da so cene cca 12.000-14.000? - Golf istih letnikov pa se giblje med 11.000-13.000?.

 

Pri tem ne pozabit, da je leta 2004 bila nakupna cena golfa cca 2.000? vi?ja od primerljive Mazde.

 

Na u? si torej spu?il pri Golfu 3.000? ve? kot pri Mazdi :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a res... od kdaj pa?

 

?e gre? pogledat oglase za Mazdo 3 letnik 2004 bo? videl, da so cene cca 12.000-14.000? - Golf istih letnikov pa se giblje med 11.000-13.000?.

 

Pri tem ne pozabit, da je leta 2004 bila nakupna cena golfa cca 2.000? vi?ja od primerljive Mazde.

 

Na u? si torej spu?il pri Golfu 3.000? ve? kot pri Mazdi :P

 

 

+ mazda je veliiiiiiiiiiiiiiiiiik lep?a Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amm Kupi Golfa TDI on bo imel vrednost, Mazda ?al po treh letih ne ravno... ;)

 

Bom mal picajzlast. Mogo?e bo Golf mel CENO, vrednosti vsaj zame pa gotovo ne. Pa me ni? ne moti, ?e ma Mazda nizko ceno po 2-3 letih, ker jo kupujem :hohoho: I win.

 

Pa itak Golf... oh come on. :rolleyes:

 

Kaj pa tkole, se gotov kak majster najde, ki bo tole vedel: bencinsko trojko so neki spreminjal, kao aerodinamiko pa ma?ino. Kdaj so to spremenil in a je kaka drasti?na sprememba in bi vsekakor moral kupit prenovljen model, al je tastara lih tko dobra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem nekaj ?asa samo spremljal to debato da vidim kam bo konstruktivnost pogovora stekla...

 

Seveda ti kot lastnik mazde 3, letnik 2005 toplo priporo?am avto... problemov po prevo?enih 85 000 km prakti?no ni....

 

Druga?e so pa samo facelift naredili v letu 2006... in ?e to samo neke dizainerske popravlke... prakti?no ni? pametnega.... edino kar so naredili, je to, da so avto malo bolj zvo?no izolirali, da ga noter ni preve? sli?at...

 

Sicer ti pa predlagam da gre? na eno testno vo?njo in sam oceni? dinamiko avta..... :bravo:

 

LP David

 

 

Bom mal picajzlast. Mogo?e bo Golf mel CENO, vrednosti vsaj zame pa gotovo ne. Pa me ni? ne moti, ?e ma Mazda nizko ceno po 2-3 letih, ker jo kupujem :hohoho: I win.

 

Pa itak Golf... oh come on. :rolleyes:

 

Kaj pa tkole, se gotov kak majster najde, ki bo tole vedel: bencinsko trojko so neki spreminjal, kao aerodinamiko pa ma?ino. Kdaj so to spremenil in a je kaka drasti?na sprememba in bi vsekakor moral kupit prenovljen model, al je tastara lih tko dobra.

 

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David kaj je zdej kdaj prodaja? tvoj avto? :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.