Skoči na vsebino

Vklop ventilatorja 323f BA


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, imam majhen problem: avto je bil spredaj karamboliran...menjal sem hladilnik, zdaj pa mi no?e zagnati ventilatorja ko temperatura naraste. Varovalke so preverjene, zanima me ali morada kdo ve kje se nahaja rele? ter kakersenkoli predlog...oz shema elektronike bi bila tudi OK Avto : 323f BA 1.5 97

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kable nemorem 100°% vedet. Zaleten je bil zgolj spodaj v hladilnih, zato upam da so celi. Problem je pa ta da ?e gledam avto od spredaj je priklju?ek na levi strani... (kabel je zelene barve), potem gre v levi blatnik kjer zgine.... na desni kjer so pa varovalke pa tega kabla ni vsaj zelenega ne. je pa tam rumen ki pa mislim da je od klime (ki je nimam) in gle ven pa na drugo stran za ventilator od klime sklepam. razen da nisem dobil hladilnika ki ima na drugi srani kontakt in sem priklopil napacnega.

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveri prvo ventilator na direkt strom ce dela,pol pa se preveri termostikalo,ker drugo ponavadi ni narobe al pa ce je res ki kabl precvikan pa se ne vidi :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je tako kot je Bobi reku!!

 

Samo snemi iz termostikala konektor in ga zbrikaj.....?e venti? zalavfa pol je nekaj s termostikalom narobe.

Je pa mo?no da tudi rele v?asih za?teka.

 

Lahko pa tudi navsezadne sproba? termostikalo(ali pa? vsaj takrat ?e ga bo? zamenjal)

 

S piska?em(ohm metrom) tega na konektor termostikala na drugi strani pa ga segrej z ne?em pa ti mora zadeva zapiskat ?e seveda stikalo dela :D

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri pri?ganem motorju snemi kable s tipala za temepraturo vode, ?e se ti ventilator, v nekaj sekundah ne vklopi, ima? napako na napeljavi. Druga?e ima? pa poleg akumulatorja ?katlo z varovalkami in releji, kjer je lepo ozna?eno kateri rele je in probaj direkt zvezat, brez releja. ?e tudi potem ni efekta je 100 % napeljava, ?e pa spelje vse skupaj je pa samo rele crknu.

 

 

 

 

Tudi ko vklopi? klimo, se ventilator ne po?ene ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.