Skoči na vsebino

Avtomagazin stari ?lanki


Symon

Priporočeno sporočilo

Na uradni Avtomagazinovi strani so kon?no dodali vse stare opise in teste avtov. Med njimi je seveda kar nekaj Mazd tako, da kogar zanima test njegove Mazde naj si le ogleda.

Zanimiv mi je spet podatek o pospe?ku 323c. Zanimivo je, da so pohvalililego na cesti, na Hrva?kem so jo skritizirali. <_<:blink:

Priporo?am branje vsakemu lastniku. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na uradni Avtomagazinovi strani so kon?no dodali vse stare opise in teste avtov. Med njimi je seveda kar nekaj Mazd tako, da kogar zanima test njegove Mazde naj si le ogleda.

Zanimiv mi je spet podatek o pospe?ku 323c. Zanimivo je, da so pohvalililego na cesti, na Hrva?kem so jo skritizirali. <_<:blink:

Priporo?am branje vsakemu lastniku. B)

 

Mojga pa spet ni <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Mazda 323C je pa sploh neudobna na zadnjih sede?ih, in neprimerna za ko?arkarje. :blink: Mater ker debilen opis, saj ni? ne re?em ko?arkarji gor ali pa dol, ampak ?e je zame pri 180cm dovolj placa, so res eni debili, da se spomnijo potem ko?arkarje omeniti, samo zato, da bi lahko nekaj skritizirali. :ne vem: :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sajmon, pri 180cm si precej manj?i od povpre?nega ko?arka?a in ?e ti lepo sedi? to ni nujno da pomeni, da bo nekdo, ki je vi?ji od 190cm imel dovolj prostora.

 

Jaz imam 190 cm pa sem ?e imel te?ave s sedenjem - recimo ta star Audi A4 je ?e tak primer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.