Skoči na vsebino

Mazda 6 alarmna naprava ?


Priporočeno sporočilo

em... rad bi zvedel, ?e je kdo nadgradil sistem centralnega zaklepanja z alarmno napravo (mogo?e originalno), ki deluje z original daljincem ?

 

kje in za koliko ? :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

em... rad bi zvedel, ?e je kdo nadgradil sistem centralnega zaklepanja z alarmno napravo (mogo?e originalno), ki deluje z original daljincem ?

 

kje in za koliko ? :D

 

Jaz sem to naredu dva meseca nazaj.Montiral sem alarmno napravo renomiranega proizvajalca,katero

upravljam z original daljincem.Imam tudi senzorje gibanja v kabini. :bravo:

Cena je pa bla,?e se ne motim okrog 300 EUR.To sem pa montiral tu v KP.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem to naredu dva meseca nazaj.Montiral sem alarmno napravo renomiranega proizvajalca,katero

upravljam z original daljincem.Imam tudi senzorje gibanja v kabini. :bravo:

Cena je pa bla,?e se ne motim okrog 300 EUR.To sem pa montiral tu v KP.

 

delal sam ? ali ti jo je vgradil poobla??enec ?

 

namre?, poobla??encem ne zaupam, ker ponavadi cel avto razkopljejo, in samo lepijo kable z izolirtrakom :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

delal sam ? ali ti jo je vgradil poobla??enec ?

 

namre?, poobla??encem ne zaupam, ker ponavadi cel avto razkopljejo, in samo lepijo kable z izolirtrakom :(

 

V bistvu mi ga je montiral kolega,ki je avtoelektri?ar.

Ni nobenih lepilnih trakov in klo?arije.Tip naredu u nulo. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

em... rad bi zvedel, ?e je kdo nadgradil sistem centralnega zaklepanja z alarmno napravo (mogo?e originalno), ki deluje z original daljincem ?

 

kje in za koliko ? :D

 

GT alarm, pri Simon's (Kamnik), sicer brez UZ senzorjev, ampak vse v nulo zrihtano, daljinec originalen, super zadovoljen, cca 210?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

em... rad bi zvedel, ?e je kdo nadgradil sistem centralnega zaklepanja z alarmno napravo (mogo?e originalno), ki deluje z original daljincem ?

 

kje in za koliko ? :D

 

Jst sem dal pri nakupu avta vgradit originalno alarmno napravo. Ima tudi senzorje gibanja. Stala je cca. 210? pri pooblascenem seviserju oz. tak ko sem kupil avto. Dela mi niso ra?unal. Dela vredu.

 

LP, DVD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.