Skoči na vsebino

IGRE (arkadne, dirkaške, strateške, športne,...)


qwerty

Priporočeno sporočilo

 

Ja takole je s tem da je vse odvisno kam te da loviti ljudi Primer METROPOLA ti da najve? in,?e ti takrat da? na 120 mi. se lahko zgodi da bo? lahko tudi tam okol 2000 do 3000 zlata in krvi zaslu?il je pa tako da nikoli nemora? vedeti kdaj te bo dal lovit v METROPOLO ali pa v MALOSELO malo selo ti da najman zaslu?ka.

 

 

 

kako pa ves kam te poslje lovit?

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da bo ?lo ?e ne se bom pa ?e enkrat prijavil :D

 

jaZ sem zdaj banshee51 :bravo: sprejmite me

 

Aplicirali ste u slijedeci savez: MaZda [Mazda]

 

Tekst aplikacije je:

Ukupni plijen: 0 l krvi

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?al NFSU-2...ma je kr neki. O?itn je, kot v kritikah pi?e...reklama, reklama, reklama!

 

Vedn zmagam (vozil na medium), ra?unalnik ne zna ?altat, kr neki i??e prestave...kr hitr dal na manual.

Pri "dragrace" mi dela mal probleme ?tart in tudi vmes, mam skori vedn al prehitr al prepozn ?altanje pri nizkih prestavah (igram na tipke)...ko upgradira? mustanga pa itak skori noben nima ve? ?ans.

 

Komentarji:

Minus:

- Promet!!! Gunci gunci, ti pa s 300km/h v njega...peljemo dalje. (klasika NFS);

- ?elno pr 250km/h v steno...pa se peljemo kr naprej? (klasika NFS);

- Lahko bi dodali po?kodbe avtomobila, da bi mal "ahtu", kako vozi? in igra dobi, recimo, nek smisel, ne pa samo gasa, mrbit mal bremze;

- V hitrih ovinkih nasloni? avto na steno in drsa?, lepo, s skori nezmanj?ano hitrostjo, pa ?e iskri se od tebe (show efekt);

- Vo?nja brez smisla iz enega konca mesta na drug konec (iskanje dirk);

- Stripi? Za bo?jo voljo...da niso mogl nardit animacij? Al je to v modi?

- Komentarji, pred dirko (ko izbira?, ?e sprejme? izziv ali ne);

- Pi?e, da de? vpliva na vo?njo...ampak...mal se pa res pozna razlika v vodljivosti, al je to pa? pogon na zadnje kolesa, nizka prestava in mo?na ma?ina?

- Kot je ?e skori standard pr takih "buum" ?pilih...glupi konec...

 

Plus:

- Grafika, oblike avtov(custom in predelanih) in okolice;

- Pestra izbira delov za predelavo avtomobilov (razen za terence);

- To?kovanje za nabiranje N2O in popularnosti;

- GPS...pomaga pri iskanju fotografov; (ko po?tudira?, da ga ima?)

- Minimap;

- Show off pri fotografiranju, izbira pozicij in ozadij slikanja;

- Drift chalenge; (forsira? v drift in vedn zmaga?, tud ?e nisi prvi ?ez ciljno ?rto)

- DINO test.

 

Suma sumarum:

Igra igralna, ?e ma? res 5 minut preve? ?asa in je privla?na samo od za?etka. ?ez ?as fascinantnost zamre. Lahko bi bila malenkost bolj realna in informacije, ki jih dobiva? med igro na "info-to?kah", so res samo smernice, kje in kaj najde?, tam in tam.

Ampak dokler ne pozna? karte vsaj malo, lahko samo sanja?, kje je kak predel. V minimapo bi lahko vrisali in vpisali predele.

Od igre sem pri?akoval ve?, kot sem dobil. Ni? za to, ?akam na upgrade. ?e ne bri?em z diska.

 

PS.: ?e vpra?anje...?e sm prav dojel, se to vse dogaja v roku ene no?i...al kako? Hmmm...

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa ves kam te poslje lovit?

 

Igra sama dolo?i.

 

ok,..js blond firbec,..me ?e neki zanima...kako je zdj z mojim skrivali??em? morm ?e vedno vlagat vanga,..al zdj "skupej ?vimo v savezu" :ne vem:

 

Glede tega je pa tako :

 

-Glavna zgradba in zidovi te ??itijo pred tem da te volkodlaki ne najdejo ko dajo lov na vampirje oz. da te te?je najdejo:bravo:

 

-Put i Okolina ti pa pove?a karizmo in najde slab?e nasprotnike oz ta ti jih sploh najde :bravo:

 

nema rezultata

 

vse kombinacije sem ?e probal... :(

 

Najbr? si bil na napa?nem serverju no sej ni va?no zdaj smo skupaj :bravo:

 

Ulovio si 195.53 l krvi, 195.53 zlata i zaradio 2 bodova iskustva! :jupiii::danzoman::ouje:

 

Le tko naprej!!!

 

 

No banda zmanjkal je mest u savezu tako da za raz?iritev rabimo 4000 zlatnikov :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mally se strinjam glede igre ampak ko igras na volan postane malo bolj zanimivo

 

ce bi rad imel bo relno fiziko v dirkaski igri probej juiced

 

pri juiced je pa zlo dobra "fizika" voznja, zabijanje.... samo pa nimas tolk lepe grafike stajinga....

pa konca nima spilas loh v nedogled

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zemir:

Kake pravice kot lastnik Saveza nam pa lahko da?????

 

Ja lahko vas spremenim iz newba v hunterja ali admina, ki pa ima vse pravice kod jaz razen ne more sprejmat ?lanov niti brisat jih.Tako da nimam jaz kak?nih posebnih pravic :P

 

V HUNTERJA pa boste napredovali ko pridete do 7-ga levela!!! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stopi? se sa noćnim sjenama i ?ulja? se kroz uske uli?ice na rubu grada. Pripiti ?ovjek ti se u?ini kao savr?ena meta! Slijedeći svoje instinkte po?ne? kru?iti oko njega. Sve si mu bli?e i bli?e, i u trenutku kad sko?i? prema njemu - ?ovjek se okrene i uperi svoju lampu u tvoje lice. Na trenutak ostane? ukopan i zaslijepljen, i ?uje? njegov zaprepa?teni vrisak i zvuk njegovih koraka dok bje?i. To nije uspjelo... ostaje ti samo lampa tvoje potencijalne ?rtve da ju razgledava?.

 

 

?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stopi? se sa noćnim sjenama i ?ulja? se kroz uske uli?ice na rubu grada. Pripiti ?ovjek ti se u?ini kao savr?ena meta! Slijedeći svoje instinkte po?ne? kru?iti oko njega. Sve si mu bli?e i bli?e, i u trenutku kad sko?i? prema njemu - ?ovjek se okrene i uperi svoju lampu u tvoje lice. Na trenutak ostane? ukopan i zaslijepljen, i ?uje? njegov zaprepa?teni vrisak i zvuk njegovih koraka dok bje?i. To nije uspjelo... ostaje ti samo lampa tvoje potencijalne ?rtve da ju razgledava?.

?zmeden?

 

 

Ma kje si pa to dobila??? :hohoho:

 

Sicer pa ej... neki mi ni jasnio.... ?e dva boja sem zgubil z volkodlaki slab?imi od mene.... to pomeni da so v vseh to?kah slab?i (natreniranost, iskustvo, oprema)..... so pa na istem nivoju kot jaz....

 

Zakaj za vraga ne morem zmagat???? <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.